FORUM Nebojse.si
Novice:
 
*
Dobrodošli, gost. Prosim, prijavite se ali registrirajte.
Ali ste pozabili aktivirati vaš račun?
sobota, 06. junij 2026 ura: 14:41


Prijavite se z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seje.


Strani: [1]   Pojdi dol
  Natisni  
avtor Tema: Nesrečna mamica  (Prebrano 1702 krat)
Revi
gost
« dne:: torek, 10. avgust 2010 ura: 08:31 »

Imam vse kar si lahko poželi ženska, razumevajočega partnerja in zlatega sinka starega 2 leti, službo, hišo, zdravje… Ampak jaz sem nesrečna, sem zadirčna, živčna, iz tira me vržejo malenkosti, razmetano, umazano stanovanjen, ne prenesem če se otrok popacka s hrano ali polije (kar je za 2 letnega otroka normalno ), tudi s partnerjem se veliko kregava, ker ga nonstop gnjavim.
Najhujše pa je to, da mi je sinko odveč in mi je muka se ukvarjati z njim,  ko pridemo po službi in po varstvu domov, komaj čakam da pride večer, da gre spat. Če hoče da se z njim igram, mi je zelo težko in se raje izgovorim: mami mora to, mami mora ono… Sin bi mi moral biti prvi na vrsti po službi, nobeno pospravljanje, čiščenje,ne bi smelo biti pomembnejše od sina, povrhu vsega pa je sin kar zelo priden in si da že marsikaj dopovedati. Ne vem kaj je narobe z mano, res je da sem z sinkom že odkar sva prišla iz porodnišnice, (ločena sva bila samo 24 ur ko sem bila  v bolnici) s partnerjem pa sva bila 4 krat v kinu to pa je tudi vse, mogoče je to krivo, da je vsak dan isti,  renutno nimava možnosti otroka dati v varstvo čez vikend, ali sem mogoče pregorela, ali bi rabila kakšno drobno spremembo v vsakdanjiku, počutim se grozno in nesposobno v tem začaranem krogu in sram me je.
Domnevam da gre za depresivno stanje oz. kaj mislite ostali, rabim nekaj tolažilnih besed.   jok jok Lp
Prijavljen
maca68
Novinec / novinka
*
Odsotni Odsotni

Prispevki: 21


« Odgovori #1 dne:: torek, 10. avgust 2010 ura: 09:04 »

Živio nesrečna mamica.
Zelo,  zelo veliko si naredila, ker si svoje dejanje priznala. Številnih je takih, ki so zelo zanemarjeni  pa tega nočejo priznati.
Morda si res pregorela,  ker si z otrokom 24 ur. Ne moreš dihati in te to zelo obremenjuje.  Vem, da imaš sinka rada,  le katera normalna mamica ga nima. Vendar je včasih preobremenjenost tista, ki ti vzame voljo, da bi se otrokom igrala in nasploh sprostila.
Pusti stanovanje malo razmetano in se posveti otroku. Otrok bo zrasel in ne bo imel tvoje ljubezni in se tudi ne bo rad vračal v tvojo okolico. Ti ga boš takrat močno pogrešala. Nimaš lepšega kot to, da ti otrok zraste in ti pomaga pri vsakdanjih nasvetih,  ko mi starši malo klonimo pred realnim svetom.
Veliko sreče oki
Prijavljen
nenci
Aktiven član/ica
**
Odsotni Odsotni

Spol: Ženska
Prispevki: 181



« Odgovori #2 dne:: torek, 10. avgust 2010 ura: 09:19 »


poskusi se sprostiti ob misli, da je stanovanje razmetano. Naj bo. Boš imela takrat opravka s stanovanjem, ko bo sinek odrasel in bo šel svoja pota. Sedaj pa te potrebuje on. Poskusi s sprostitvenimi vajami, skupne sprehode, cela družina, veliko pogovorov s partnerjem, pa tudi kakšen klepet s prijateljicami mamicami skupaj z vozički bi bil dobrodošel. Pa naj partner kdaj popazi sinka, da boš lahko šla sama na kavico s prijateljico.
Ko pa se sinek popaca, ga raje kdaj slikaj, boš videla, kako prisrčne bodo te slikice čez leta. oki

UŽIVAJ v družinici rozicodam
Prijavljen
Toja
Global Moderator
Heroj
*****
Odsotni Odsotni

Spol: Ženska
Prispevki: 6.607


Dokler zaupaš vase, ni nobena pot pretežka.


« Odgovori #3 dne:: torek, 10. avgust 2010 ura: 13:30 »

Revi  rozicodam

Bravo Nenci, bravo Maca, rozicodam rozicodam

Obe sta tako lepo napisale, da se lahko samo podpišem!!!
Prijavljen

KAR TE NE UBIJE, TE OKREPI!
Revi
gost
« Odgovori #4 dne:: torek, 10. avgust 2010 ura: 14:33 »

Hvala vama za tolažilne besede, bom poskusila upoštevati vajine nasvete.
Lp
Prijavljen
nebesno modra
Izkušen član/ica
***
Odsotni Odsotni

Spol: Ženska
Prispevki: 259



« Odgovori #5 dne:: torek, 10. avgust 2010 ura: 14:53 »


Pozdravljena revi rozicodam!

Svetujem, da pogledaš na forum http://med.over.net/forum5/list.php?123  in se dogovoriš za osebno svetovanje z Zalko ali Radmilo. Drugače pa razmisli o terapiji in podpornih skupinah.

Vse dobro želim,

 rozicodam
Prijavljen

When you re standing on the crossroads that you cannot comprehend, Yust remember that Death is not the End
Strani: [1]   Pojdi gor
  Natisni  
 
Pojdi na:  

oglas oglas ETIKETA medicinski slovar
Powered by SMF 1.1.5 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC

Društvo DAM in uredništvo Portala Nebojse.si ne odgovarjamo za vsebine prispevkov na Forumu in vsebine komentarjev novic.
Vsi komentarji so lastništvo osebe, ki jih je napisala. Za njihovo vsebino so odgovorni njihovi avtorji.
Stran je bila ustvarjena v 0.027 sekundah z 18 povpraševanji.