FORUM Nebojse.si
Novice:
 
*
Dobrodošli, gost. Prosim, prijavite se ali registrirajte.
Ali ste pozabili aktivirati vaš račun?
ponedeljek, 24. avgust 2026 ura: 16:32


Prijavite se z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seje.


Strani: [1]   Pojdi dol
  Natisni  
avtor Tema: Kam po pomoč - OKM?  (Prebrano 1925 krat)
Olivia
Novinec / novinka
*
Odsotni Odsotni

Prispevki: 2


« dne:: petek, 14. avgust 2020 ura: 22:38 »

Pozdravljeni,

sem nova na forumu, stara sem 30 let in že kar nekaj časa (bolje rečeno več let Smiley ) doživljam neprijetne vsiljive misli. Želim se vključiti v psihoterapijo. Vem, da za OKM ni "primeren" vsak psihoterapevt, zato bi prosila za kakršno koli napotitev k usposobljenemu certificiranemu psihoterapevtu (okolica Ljubljane).

Hvala za vašo pomoč. Smiley
Prijavljen
thinkingmind
Aktiven član/ica
**
Odsotni Odsotni

Spol: Ženska
Prispevki: 106



« Odgovori #1 dne:: petek, 14. avgust 2020 ura: 23:04 »

Ne vem, ce je kdo posebej usposobljen za zdravljenje OKM, je pa dejstvo, da se moras v druzbi psihoterapevta pocutiti sprejeto, sprosceno, ker le tako bos lahko zaupala vse svoje vsiljivke. Jaz hodim na psihoterapijo ze kar nekaj casa in nekatere stvari se vedno tezko spravim iz sebe. Zal je pri nas premalo (dobrih) psihoterapevtov, no v Lj koncu je verjetno malo boljse.
Prijavljen
melita
Izkušen član/ica
***
Odsotni Odsotni

Spol: Ženska
Prispevki: 459



« Odgovori #2 dne:: torek, 18. avgust 2020 ura: 20:13 »

Pozdravljena,

Poskusi z Urško Batellino ali Aleksandro Meško. Slednja je tudi napisala dober priročnik o okm-ju z naslovom  "Ko ti črna mačka prečka pot".
Prijavljen

Nikoli ni prepozno za drugačen pogled nase. In na druge. (Alenka Rebula)
Olivia
Novinec / novinka
*
Odsotni Odsotni

Prispevki: 2


« Odgovori #3 dne:: četrtek, 27. avgust 2020 ura: 10:36 »

Hvala  Smiley Thinkinmind & Melita

Ja, se strinjam da se moramo v družbi psihoterapevta počutiti sproščeno in predvsem sprejeto. Imam izkušnjo z eno terapevtko, ki ni sprejemala enih delov mene in je bilo zelo naporno sodelovanje   Huh?

Bom pa zagotovo prebrala knjigo od Aleksandre, hvala ...
Prijavljen
Strani: [1]   Pojdi gor
  Natisni  
 
Pojdi na:  

oglas oglas ETIKETA medicinski slovar
Powered by SMF 1.1.5 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC

Društvo DAM in uredništvo Portala Nebojse.si ne odgovarjamo za vsebine prispevkov na Forumu in vsebine komentarjev novic.
Vsi komentarji so lastništvo osebe, ki jih je napisala. Za njihovo vsebino so odgovorni njihovi avtorji.
Stran je bila ustvarjena v 0.05 sekundah z 22 povpraševanji.