FORUM Nebojse.si
Novice:
 
*
Dobrodošli, gost. Prosim, prijavite se ali registrirajte.
Ali ste pozabili aktivirati vaš račun?
sreda, 24. april 2024 ura: 23:31


Prijavite se z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seje.


Strani: 1 [2]   Pojdi dol
  Natisni  
avtor Tema: Rabil bi pomoč oz dober nasvet.  (Prebrano 4848 krat)
0 uporabnikov in 1 gost pregleduje temo.
thinkingmind
Aktiven član/ica
**
Odsotni Odsotni

Spol: Ženska
Prispevki: 105



« Odgovori #20 dne:: sreda, 22. april 2020 ura: 21:35 »

September2019, si bil v zadnjem času kaj pod stresom? Meni se namreč to takoj pozna. Tudi sama sem načeloma od decembra odkar sem ponovno začela z ADji v veliko boljšem stanju, ampak ko sem izpostavljena stresu in kakšnim čustveno neprijetnim zadevam, se vsiljivke spet začnejo vračati..

Zakaj pa nočeš k psihoterapevtu?
Prijavljen
september2019
Novinec / novinka
*
Odsotni Odsotni

Prispevki: 38


« Odgovori #21 dne:: sreda, 29. april 2020 ura: 10:19 »

Ja bil se pod manjšim stresom in sicer najbolj takrat ko se spomnim tega dejanja ko sem uzel malo več kventiaxa in se mi takoj po glavi vrtijo misli kaj če bo spet kdaj tko da bom uzel kaj bi blo če nebi poklical nujne pomoči in takrat potem še vsiljive udarijo.Trenutno nisem toliko finančno sposoben pa še težko je najdti res dobrega psihoterapevta.
Prijavljen
thinkingmind
Aktiven član/ica
**
Odsotni Odsotni

Spol: Ženska
Prispevki: 105



« Odgovori #22 dne:: sreda, 29. april 2020 ura: 17:30 »

Razumem. Saj je še veliko drugih opcij, tale forum recimo je zlata vreden. Malo pobrskaj po starih temah, jaz sem prebrala verjetno vsak post na temo OKM, pa razno literaturo itd. To res pomaga, ker malo bolj razumeš kaj se ti dogaja in te vsaj malo potolaži dejstvo, da je vse skupaj samo misel. Nekaj, kar nisi ti, prej si nasprotje tega. Je pa res grozno to, te popolnoma razumem. Vidim, da si odprl novo temo, ti odpišem še tam.
Prijavljen
september2019
Novinec / novinka
*
Odsotni Odsotni

Prispevki: 38


« Odgovori #23 dne:: sreda, 29. april 2020 ura: 18:54 »

Ja res je ja, še posebej sem veliko prebral od Onixa,te pa potolaži pa še ostale alineje kaj so osebe vse preživle mi da res motivacijo za naprej.
Prijavljen
Strani: 1 [2]   Pojdi gor
  Natisni  
 
Pojdi na:  

oglas oglas ETIKETA medicinski slovar
Powered by SMF 1.1.5 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC

Društvo DAM in uredništvo Portala Nebojse.si ne odgovarjamo za vsebine prispevkov na Forumu in vsebine komentarjev novic.
Vsi komentarji so lastništvo osebe, ki jih je napisala. Za njihovo vsebino so odgovorni njihovi avtorji.
Stran je bila ustvarjena v 0.115 sekundah z 21 povpraševanji.