FORUM Nebojse.si
Novice:
 
*
Dobrodošli, gost. Prosim, prijavite se ali registrirajte.
Ali ste pozabili aktivirati vaš račun?
petek, 29. marec 2024 ura: 14:30


Prijavite se z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seje.


Strani: [1]   Pojdi dol
  Natisni  
avtor Tema: OKM in zdravila  (Prebrano 1264 krat)
0 uporabnikov in 1 gost pregleduje temo.
Mila
Novinec / novinka
*
Odsotni Odsotni

Prispevki: 8


« dne:: ponedeljek, 03. avgust 2020 ura: 07:46 »

Pozdravljeni,

ponovno se obračam na vse, ki bi mi pomagali malo z vašimi izkušnjami z zdravili in OKMjem.
3 mesece me že mučijo te obsesivne vsiljivke, ki me res ovirajo v življenju. Zraven me grabi panika in občutek, da moram nekomu nekaj grdega storiti. Včasih se mi zdi, da moram zgrabiti nož, da moram skočiti na koga in ga začeti daviti (meša se mi že od teh misli)... Fantu ne morem povedati teh stvari, ker ne bi razumel... Pred 1 tednom sem pričela z jemanjem tablet Asentra (polovička do danes, jutri naj bi pričela s celo tableto), ampak se mi zdi, da se mi je v temu tedno vse skupaj poslabšalo, da sem bolj napeta, tesnobna, impulzi so večji... Brala sem da je to na začetku "normalno", ampak mene je tako strah, da ne znam opisati.
Zato me zanima, če ima kdo izkušnje s tabletami Asenta in če minejo oziroma je lažje čez čas?.

Najlepša hvala vsem.
Prijavljen
thinkingmind
Aktiven član/ica
**
Odsotni Odsotni

Spol: Ženska
Prispevki: 105



« Odgovori #1 dne:: ponedeljek, 03. avgust 2020 ura: 19:53 »

Pozdravljena Mila,

kolikor sem brala, je res moznost poslabsanja simptomov ob zacetku jemanja. Jaz sem 10 let jemala Asentro in jo zelo dobro prenasala od vsega zacetka. Lani sem imela par mesecev premora potem pa zacela ponovno jemati Asentro zaradi poslabsanja OKM. Zal v drugo ni slo tako dobro in sem zaradi hude stiske bila hospitalizirana. Trajalo je nekje 4 tedne, potem pa se je zacelo izboljsevati. Sedaj je od tega pol leta in je stanje neprimerljivo boljse. Upam, da te nisem prestrasila s svojim odgovorom, zelim ti povedati samo, da iz mojih izkusenj je na zacetku mozno poslabsanje. Ampak tudi to mine, samo biti potrpezljiva pa bo  Smiley
Drugace pa se posvetuj z dr., ki ti je Asentro predpisala, ti bo najbolj znala pomagati.
Prijavljen
Strani: [1]   Pojdi gor
  Natisni  
 
Pojdi na:  

oglas oglas ETIKETA medicinski slovar
Powered by SMF 1.1.5 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC

Društvo DAM in uredništvo Portala Nebojse.si ne odgovarjamo za vsebine prispevkov na Forumu in vsebine komentarjev novic.
Vsi komentarji so lastništvo osebe, ki jih je napisala. Za njihovo vsebino so odgovorni njihovi avtorji.
Stran je bila ustvarjena v 0.053 sekundah z 22 povpraševanji.