FORUM Nebojse.si
Novice:
 
*
Dobrodošli, gost. Prosim, prijavite se ali registrirajte.
Ali ste pozabili aktivirati vaš račun?
petek, 19. april 2024 ura: 03:17


Prijavite se z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seje.


Strani: 1 [2] 3 4 5   Pojdi dol
  Natisni  
avtor Tema: Vse bolj preprican, da sem tudi jaz panicar  (Prebrano 20244 krat)
0 uporabnikov in 1 gost pregleduje temo.
Slavka
Heroj
******
Odsotni Odsotni

Spol: Ženska
Prispevki: 4.159



« Odgovori #20 dne:: nedelja, 07. april 2013 ura: 19:11 »

Citiraj
Tezava je v tem, da me je prekleto strah, da ni kaj organskega, pa ceprav se prepricujem, da ni. Do prve panike pred dvema letoma neki tezav ni bilo, pa tudi se nekaj casa potem ne. No od vnetja sinusov dalje pa neprestano kaj...

Zanimivo...jaz sem si pa prav želela, da bi bilo kaj organskega, ker potem bi lahko rekla: ja, tumor imam in zaradi tega se tako in tako počutim...Zdaj pa je tole moje počutje "kar nekaj"...nimam kaj pokazat, a v bistvu sem čisto out...  kiselnasmeh
Včasih sem že rekla, da bi raje videla, da imam 5 cm globoko rano na roki, kot pa ranjeno dušo...


Citiraj
Hvala vam, da me prenasate

....  Smiley saj sploh nisi tako težak...z eno roko te dvignem  pomezik

Ti kar piši, in čez čas preberi kaj si napisal...Boš videl, da ti bo sčasoma prav hecno s čim vse se obremenjuješ...
Prijavljen

"Per aspera ad astra"
Axxo
Aktiven član/ica
**
Odsotni Odsotni

Prispevki: 97


« Odgovori #21 dne:: nedelja, 07. april 2013 ura: 19:16 »

Mene je bolj strah tega, da mi kaj organskega se niso odkrili... Upam, da bo pri nevrologu vse bp in bom domov odskakljal po eni nogi. Ce bi bilo kaj narobe, ne bi imel pred meseci obdobja, ko sem lahko sel na drug konec Slovenije, pa ceprav me je vmes malo pobiralo sem bil cez eno uro ze OK in opravljal obveznosti.

Dodatno sem se prestrasen, ker sem poleti res imel enega klopa, ampak, ce so bile tezave v veliko bolj blagi obliki ze prej... Verjetno ni to razlog. Pa tudi scitnicq, verjetno bi se tezave pokazale ze prej, kajti vcasih sem s 4h spanja normalno funkcioniral cel dan...

Morda mi pa samo spanja manjka?
Prijavljen
Slavka
Heroj
******
Odsotni Odsotni

Spol: Ženska
Prispevki: 4.159



« Odgovori #22 dne:: nedelja, 07. april 2013 ura: 19:26 »

Tudi pomanjkanje spanja lahko obremenilno vpliva na naše počutje...Jaz zase vem, da če nisem naspana, se počutim čez dan kot "zombi"  delirij
Prijavljen

"Per aspera ad astra"
Axxo
Aktiven član/ica
**
Odsotni Odsotni

Prispevki: 97


« Odgovori #23 dne:: nedelja, 07. april 2013 ura: 19:29 »

Bom sel danes prej spat, da zaspim vsaj do enih in upam, da bom jutri kot nov  wav

Morda mi pa zenska manjka, haha Cheesy
Prijavljen
Slavka
Heroj
******
Odsotni Odsotni

Spol: Ženska
Prispevki: 4.159



« Odgovori #24 dne:: nedelja, 07. april 2013 ura: 19:38 »

Citiraj
Morda mi pa zenska manjka, haha

 sesmejem sesmejem morda...Smisel za humor ti zagotovo ne...  Tongue

Prijavljen

"Per aspera ad astra"
Axxo
Aktiven član/ica
**
Odsotni Odsotni

Prispevki: 97


« Odgovori #25 dne:: nedelja, 07. april 2013 ura: 20:00 »

 sesmejem  sesmejem tega mi nikol ni zvizgam
Prijavljen
Slavka
Heroj
******
Odsotni Odsotni

Spol: Ženska
Prispevki: 4.159



« Odgovori #26 dne:: nedelja, 07. april 2013 ura: 22:27 »

sesmejem  sesmejem tega mi nikol ni zvizgam

 oki Smeh je itak pol zdravja...torej boš kmalu bolje, samo čimvečkrat spusti svoj smisel na plano...  pomezik
Prijavljen

"Per aspera ad astra"
Axxo
Aktiven član/ica
**
Odsotni Odsotni

Prispevki: 97


« Odgovori #27 dne:: nedelja, 07. april 2013 ura: 22:48 »

Ko zginejo vse bolecine, zbadanja, mravljinci bom 90% bolje Smiley
Prijavljen
nocni_lisjak
Novinec / novinka
*
Odsotni Odsotni

Spol: Moški
Prispevki: 43



« Odgovori #28 dne:: nedelja, 07. april 2013 ura: 22:52 »

prijatu kot da bi jaz bral svoje simptome...isto sva stara...
cista panika..use je v glavi...jaz sem zdaj ze 50% bolse ker sem odklopu iz glave..
ne jemljem adjev in jih niti ne bom...tudi tebi odsvetujem...no sam se odloci.. Cheesy:D
pisi kaj na zs ce hoces...ajt
Prijavljen

Ovir ni. Vidimo jih le takrat, kadar umaknemo pogled s cilja.
Axxo
Aktiven član/ica
**
Odsotni Odsotni

Prispevki: 97


« Odgovori #29 dne:: nedelja, 07. april 2013 ura: 23:15 »

Nocni_lisjak: o hvala, da si se oglasil. Si kje na forumu pisal svojo zgodbo, da jo preberem? Iz kje pa si drugace? Sem se tudi jaz branil psihiatra in ADjev ampak nevem kako bo slo tole naprej. Morda bo, morda ne... Trenutno me tako mocno zbada po glavi, da bom sel kar kmalu spat.

Sicer pa se priporocam za kaksen nasvet kako odklopit to v glavi. S sugestijami ne gre, saj se slej ko prej pojavi bolecina in mi zj***e sistem...
Prijavljen
nocni_lisjak
Novinec / novinka
*
Odsotni Odsotni

Spol: Moški
Prispevki: 43



« Odgovori #30 dne:: nedelja, 07. april 2013 ura: 23:29 »

nisem pisal....drgace pa mi je forum odprl oči.....enostavno je use v glavi...jaz sem se boril 5 let da sm prisel do spoznanja....zdaj sem mnogo mnogo bolje....ampak ti povem da je pot dolga ker se vrtis v zacaranem krogu...ampak z voljo se da vse...sej mi lahko napises kej na zs..

Zmagal bos tako al drugace!!!!!!
Prijavljen

Ovir ni. Vidimo jih le takrat, kadar umaknemo pogled s cilja.
Axxo
Aktiven član/ica
**
Odsotni Odsotni

Prispevki: 97


« Odgovori #31 dne:: nedelja, 07. april 2013 ura: 23:35 »

Hej hvala za spodbudo! Ti pisem, zagotovo. Za danes pa se poslavljam, boli glava in rajsi grem poskusit zaspat. Lahko noc vsem pa upam, da boste do jutri kaj zanimivega napisali Smiley
Prijavljen
kikiriki
Aktiven član/ica
**
Odsotni Odsotni

Spol: Ženska
Prispevki: 190



« Odgovori #32 dne:: ponedeljek, 08. april 2013 ura: 09:40 »



Jaz sem podjetnica, mamica dveh otrok, hiphop mama, vodja skupine za samopomoč...in tudi anksiozna. Ni me sram priznati, da jemljem antidepresive in po eni strani sem vesela, da sem zbolela za to motnjo, saj sem z njeno pomočjo bolj spoznala sebe in svoje potrebe...






 rozicodam rozicodam oki clap
Prijavljen

Sada možda ne razumiješ kakav je ovo blagoslov, i što če ti dobrega donjeti u životu, ALI VJERUJ
Slavka
Heroj
******
Odsotni Odsotni

Spol: Ženska
Prispevki: 4.159



« Odgovori #33 dne:: ponedeljek, 08. april 2013 ura: 09:43 »

Kikiriki hvala  Smiley rozicodam
Prijavljen

"Per aspera ad astra"
Axxo
Aktiven član/ica
**
Odsotni Odsotni

Prispevki: 97


« Odgovori #34 dne:: ponedeljek, 08. april 2013 ura: 13:02 »

Bemti, zjutri sem se zbudil z bolecino v levi nogi v mecih in si takoj postavil diagnozo globoka venska tromboza od prevec lezanja in sedenja. Vceraj sem malo dlje hodil v hrib in bo verjetno to krivo Smiley sem sel ravno mimo zdravstvenega in sem sel pogledat ce dela dezurni, ki je izjemno prijazen. Bil je na pediatriji pa je bila prevelika guzva pa se nerodno mi je bilo tam edini odrasel konj med dojencki in mamicami  zardevam

Ah, ravno domov prisel. Pocutje kot bi bil prehlajen, vse po malem boli, malo mravljinci desno stran obraza... Kot bi mel suho kozo  Shocked
Prijavljen
Lira
Izkušen član/ica
***
Odsotni Odsotni

Prispevki: 415



« Odgovori #35 dne:: ponedeljek, 08. april 2013 ura: 13:22 »

Citiraj
globoka venska tromboza od prevec lezanja in sedenja.

Ne, definitivno ne.  ne

Citiraj
Skratka, bolecina pri srcu ni stalna, zdi se mi, da tako ostro bolecino zacutim, ce se sede preklonim naprej... Vcasih pa tudi v lezecem polozaju pred tvjem...

Ja, to je tipično. Sem ti že napisala, pa bom še enkrat, ker te tako skrbi: 99,9% to nima nobene zveze s srcem. Tudi tiščanje pod rebri, ki ga omenjaš, je zelo pogosta zoprnjava. Lahko traja več mesecev, ampak ni običajno čisto nič nevarno.

Citiraj
Aja, v prvem postu sem pozabil se dva simptoma: zadnje leto in pol me muci huda nespecnost oz. tezave z uspavanjem. Tudi po tri ali stiri ure se premetavam po postelji, obenem pa opazam, da sem pozabljiv postal. Ce morda se to kaj pove...

Ja, seveda, to pomeni, da si poleg vsega čisto preprosto izčrpan in preobremenjen. Normalno, da se ti potem vsi problemi zdijo še toliko večji in neobvladljivi. Nespečnost je velik problem. Ko boš začel zdraviti svojo aksioznost, bo vse lažje.

Citiraj
vseeno pa mi ne da miru, da ne bi sel opravit se krvnih preiskav za sladkor, scitnico in boreliozo.

Daj, za vse troje. Škoditi ne more. Pa še običajno krvno sliko naj ti naredijo, ker možno, da imaš še vedno težave s sinusi ...

Citiraj
Morda mi pa zenska manjka, haha


Verjetno bi tudi to pomagalo, ja.  Smiley
Prijavljen
Axxo
Aktiven član/ica
**
Odsotni Odsotni

Prispevki: 97


« Odgovori #36 dne:: ponedeljek, 08. april 2013 ura: 16:07 »

Citiraj
globoka venska tromboza od prevec lezanja in sedenja.

Ne, definitivno ne.  ne

Citiraj
Skratka, bolecina pri srcu ni stalna, zdi se mi, da tako ostro bolecino zacutim, ce se sede preklonim naprej... Vcasih pa tudi v lezecem polozaju pred tvjem...

Ja, to je tipično. Sem ti že napisala, pa bom še enkrat, ker te tako skrbi: 99,9% to nima nobene zveze s srcem. Tudi tiščanje pod rebri, ki ga omenjaš, je zelo pogosta zoprnjava. Lahko traja več mesecev, ampak ni običajno čisto nič nevarno.

Citiraj
Aja, v prvem postu sem pozabil se dva simptoma: zadnje leto in pol me muci huda nespecnost oz. tezave z uspavanjem. Tudi po tri ali stiri ure se premetavam po postelji, obenem pa opazam, da sem pozabljiv postal. Ce morda se to kaj pove...

Ja, seveda, to pomeni, da si poleg vsega čisto preprosto izčrpan in preobremenjen. Normalno, da se ti potem vsi problemi zdijo še toliko večji in neobvladljivi. Nespečnost je velik problem. Ko boš začel zdraviti svojo aksioznost, bo vse lažje.

Citiraj
vseeno pa mi ne da miru, da ne bi sel opravit se krvnih preiskav za sladkor, scitnico in boreliozo.

Daj, za vse troje. Škoditi ne more. Pa še običajno krvno sliko naj ti naredijo, ker možno, da imaš še vedno težave s sinusi ...

Citiraj
Morda mi pa zenska manjka, haha


Verjetno bi tudi to pomagalo, ja.  Smiley


Sej vem da ni GVT ampak vseeno, ko napnem misico boli in saj ves kaksni smo panicarji Smiley so me pa zdele na kavi pospremili z dobrim pozdravom "kaj pa si ti tko bled" ... In smo spet na zacetku Cheesy

P.s. a je pekoca koza in obcutek vrocine tudi del ankse?
« Zadnje urejanje: ponedeljek, 08. april 2013 ura: 16:24 od Axxo » Prijavljen
Axxo
Aktiven član/ica
**
Odsotni Odsotni

Prispevki: 97


« Odgovori #37 dne:: sreda, 10. april 2013 ura: 13:17 »

Evo, danes sem zbral pogum in se zelel narociti pri psihiatrinji ga. Cerar Lotric na Metelkovi. No, po telefonu pa razocaranje - ne sprejemajo novih pacientov, ker gre v pokoj... In sem spet na zacetku. Ne bi rad hodil nekam v center Lj saj poznam samo okolico, tam okoli brcja, za Metelkovo vem kje je... V Kranju pa nisem nasel nobenega dobrega psihiatra na netu Cry
Prijavljen
Axxo
Aktiven član/ica
**
Odsotni Odsotni

Prispevki: 97


« Odgovori #38 dne:: sreda, 10. april 2013 ura: 19:42 »

Dajte mi prosim priporocat dobrega psihiatra na Slomskovi. Vidim, da jih tam dela kar nekaj ampak ne vem kater je dober...
Prijavljen
Axxo
Aktiven član/ica
**
Odsotni Odsotni

Prispevki: 97


« Odgovori #39 dne:: petek, 12. april 2013 ura: 21:46 »

Naj vam malo porocam, da se zadnje dni kar dobro drzim! Tudi ven sem sel na pijaco, po opravkih - brez kaksne drame. Malce omotice se je vmes se pojavilo ampak nic tako hudega. Morda pa premagam tole sam Smiley
Prijavljen
Strani: 1 [2] 3 4 5   Pojdi gor
  Natisni  
 
Pojdi na:  

oglas oglas ETIKETA medicinski slovar
Powered by SMF 1.1.5 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC

Društvo DAM in uredništvo Portala Nebojse.si ne odgovarjamo za vsebine prispevkov na Forumu in vsebine komentarjev novic.
Vsi komentarji so lastništvo osebe, ki jih je napisala. Za njihovo vsebino so odgovorni njihovi avtorji.
Stran je bila ustvarjena v 0.145 sekundah z 21 povpraševanji.