FORUM Nebojse.si
Novice:
 
*
Dobrodošli, gost. Prosim, prijavite se ali registrirajte.
Ali ste pozabili aktivirati vaš račun?
nedelja, 19. april 2026 ura: 08:43


Prijavite se z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seje.


Strani: [1]   Pojdi dol
  Natisni  
avtor Tema: Nevropatske bolecine  (Prebrano 647 krat)
Petraa
Novinec / novinka
*
Odsotni Odsotni

Prispevki: 20


« dne:: četrtek, 17. februar 2022 ura: 23:28 »

Ali ima kdo nevropatske bolečine? Pojavilo se mi je da me po nogah Špika, peče boli žge. Bolečina se seli enkrat v eno nogo drugič v drugo nogo pa v ritnici pa v trtico pa včasih spolne v trebuhu pa v roki zato razmišljam da so to nevro bolečine. Ima se kdo podobno? Zaradi tega razmišljam da grem nazaj na adje. Kako si pomagate? Lp
Prijavljen
mina
Global Moderator
Expert
*****
Odsotni Odsotni

Spol: Ženska
Prispevki: 1.713



« Odgovori #1 dne:: petek, 01. april 2022 ura: 16:47 »

Hmmm, ko so dol nas boli vse, vrti se nam v glavi, mravljinci, celo krci. Koliko casa si jemala zdravila in zakaj si nehala? Morda je bilo vseeno prezgodaj. Ne ve. Pogovori se s psihiatrom.
Prijavljen

If you are depressed, you are living in the past.
Strani: [1]   Pojdi gor
  Natisni  
 
Pojdi na:  

oglas oglas ETIKETA medicinski slovar
Powered by SMF 1.1.5 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC

Društvo DAM in uredništvo Portala Nebojse.si ne odgovarjamo za vsebine prispevkov na Forumu in vsebine komentarjev novic.
Vsi komentarji so lastništvo osebe, ki jih je napisala. Za njihovo vsebino so odgovorni njihovi avtorji.
Stran je bila ustvarjena v 0.044 sekundah z 21 povpraševanji.