FORUM Nebojse.si
Novice:
 
*
Dobrodošli, gost. Prosim, prijavite se ali registrirajte.
Ali ste pozabili aktivirati vaš račun?
ponedeljek, 24. avgust 2026 ura: 13:00


Prijavite se z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seje.


Strani: [1]   Pojdi dol
  Natisni  
avtor Tema: Zakaj se nekateri tok ustrasimo bizarnih misli drugi pa ne  (Prebrano 1402 krat)
zmajcica
Aktiven član/ica
**
Odsotni Odsotni

Prispevki: 119


« dne:: četrtek, 06. januar 2022 ura: 16:45 »

Pozdravljeni sotrpini. Mene zopet mučijo vsiljivke z agresivno vsebino. Zopet sem na adjih tokrat cipralex namesto Zolofta. Sem že mislila da sem opravila z njimi 0a vidim da ne. Po ponovni prekinitvi jemanja Zolofta se je spet vse vrnilo. Vem da je okm vem da so samo misli misli niso dejstva. Hodim sedaj na psihoanalizo kjer delava na travmah. Psihiater mi je rekel daje pri meni okm kroničen in da sedaj menjava nazaj na Zoloft počasi. Jutri začnem z njim. Kaj ste si rekli ko je priletela misel ali prizor? Da ste se pomirili. Trudim se funkcionirati normalno ko pa pride me pa zgrozi do kosti. Nekak ne morem biti indiferentna do njih. Vem da je moj odziv napacen pa vendar ne vem kako si pomagati. Bolijo. Ker res nisem človek teh dejanj vsem pomagam hitro me prizadenejo grobosti na svetu. Za vsako besedo vam bom hvaležna. Drzite se.
Prijavljen
zmajcica
Aktiven član/ica
**
Odsotni Odsotni

Prispevki: 119


« Odgovori #1 dne:: četrtek, 06. januar 2022 ura: 16:57 »

Drugače jem sedaj cipralex 10 cca 4 tedne.
Prijavljen
AsandraA
Izkušen član/ica
***
Odsotni Odsotni

Prispevki: 253


« Odgovori #2 dne:: četrtek, 06. januar 2022 ura: 19:55 »

Zmajčica, nimam izkušenj z OKM. Imam pa izkušnje z nespečnostjo, hudimi travmami (iz ranega otroštva, pa do 5 let nazaj). Vsesorte stvari sem počela zadnjih 15 let, da se spravim k sebi (izobraževanje TA, NLP, nenasilna komunikacija, šola poslušanja, šola razmišljanja, čuječnost......). Od  vsega sem se veliko naučila. Nikoli nisem hodila v cerkev in nisem bila deležna nobenih zakramentov. Pa vendar me je v najhujših trenutkih, ko sem res mislila, da se mi že meša, ali da se mi bo kmalu zmešalo, najbolj pomaga molitev. Zares fokusirana molitev mi zapolni misli in telo. Ne takoj, ampak prejšnje misli se počasi ustavijo in potem lahko samo molim in se tako umirim. V bistvu niti ne vem h čemu molim, k dobremu najbrž.

moja izkušnja.

Pozdrav, Sandra
Prijavljen
zmajcica
Aktiven član/ica
**
Odsotni Odsotni

Prispevki: 119


« Odgovori #3 dne:: ponedeljek, 17. januar 2022 ura: 15:34 »

Zivjo. Sem ponovno na uvajanju Zoloft zaradi okm. Zanima me zakaj če jih imamo vsi tu in tam se jih mi tako prokleto ustrasimo in ruminiramo drugi pa jih spustijo. Komaj čakam da prime Zoloft nazaj ker si res želim živeti brez teh vsiljivk?Huh?
Prijavljen
Strani: [1]   Pojdi gor
  Natisni  
 
Pojdi na:  

oglas oglas ETIKETA medicinski slovar
Powered by SMF 1.1.5 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC

Društvo DAM in uredništvo Portala Nebojse.si ne odgovarjamo za vsebine prispevkov na Forumu in vsebine komentarjev novic.
Vsi komentarji so lastništvo osebe, ki jih je napisala. Za njihovo vsebino so odgovorni njihovi avtorji.
Stran je bila ustvarjena v 0.07 sekundah z 22 povpraševanji.