| Kako bi lahko preprečili samomore? |
| Vpisal: Lost | |
| 01. 12. 2018 | |
|
Problem, ki je v Sloveniji najbolj pereč, je, da je – kljub temu, da smo po številu samomorov v samem svetovnem vrhu – pomoči premalo, čakalne dobe so dolge, ljudje v stiski ne vedo, kam se obrniti in kako ... Naša država, naše zdravstvo bi zato moralo spremeniti kar nekaj stvari in to takoj. O tem so nocoj govorili v rubriki 24UR Fokus. Tudi o vzrokih za stiske, o tem, kako jih prepoznavati, kako pomagati, kam ljudi v stiski napotiti, da bi bilo samomorov čim manj. Za ogled celotnega prispevka, kliknite na spodnjo povezavo.
Izvirna novica: 24ur.com , 1 december 2018 Prispevek je last medija 24ur.com
|