NAROČITE NOVE KNJIGE !
|
|
|

|
|
Prva stran
|
|
O tem ne govorimo, lažje nam je, če ne vemo |
|
|
|
Vpisal: Lost
|
|
08. 03. 2026 |
Pred nekaj dnevi sem med kratkočasenjem na telefonu, lahkotnim brskanjem
po vsebinah z željo, da bi me malo razvedrile, naletela na vsebino, ki
je nisem iskala, še manj želela videti,
Na zaslonu se je pojavil črni trak, izraz sožalja ob smrti mladega
fanta, ki je bil, kot sem kasneje izvedela, natanko toliko star kot moja
hčerka. Mladenič v svojih dvajsetih, mladi mož, ki je imel vse pred
seboj, si je vzel življenje. Močno me je presunilo, stisnilo v želodcu.
Odtlej moje misli večkrat potujejo k njemu. Premišljujem o vzrokih
njegove odločitve, boli me, pa čeprav ga sploh nisem poznala in ne vem,
kdo je bil. Poglej celoten prispevek >> https://www.24ur.com/novice/slovenija/beseda-ki-se-jo-bojimo-celo-izgovoriti.html |
|