Ne boj se - Portal Drutva DAM NE  BOJ  SE Ne boj se - Forum drutva DAM
Oglasni prostor
24. April 2014, 09:40:31 *
Dobrodošli, Gost. prijavite se ali se registrirajte.

Prijava z uporabniškim imenom, geslom, in dolžino časa prijave
Novice: 8. maja 2008 je bil ta Forum arhiviran. Omogočeno je le branje prispevkov. Začel je delovati nov Forum v katerega se lahko na novo registrirate in prijavite.

Lahko se registrirate tukaj -->>>

Prva stran   Pomoč Išči Koledar Prijava Registriraj se  
Strani: [1]   Pojdi dol
  Natisni  
Avtor Tema: prometne nesreče  (Prebrano 1201 krat)
0 Uporabnikov in 0 Gostov si ogleduje to Temo.
slaya
izkušen član/ica
Niste povezani Niste povezani

Spol: Moški

« dne: 18. April 2008, 22:44:41 »

danes ko sem se vračal domol  sem med izolo in koprom videl zelo hudo prometno nesrečo, mlada punca je zapeljala na nasprotni pas in čelno trčila v nasprotno vozilo.na srečo je bilo nasproti vozeče vozilo večje da ni bilo še kaj hujšega. pa ki sem bil nekaj metrov za njo sem šel mal bliže pogledat. mislim če bi človek to vidu kaj je bilo iz tistih pločevin in tista vpitja dvomim da bi še kdo pritiskal na plin. jaz sam upam da si ni zlomila hrbtenice, ker vse je kazalo da ni več pokretna. Žalosten

slaya

Prijavljen/a

ogenj v srcu pušča dim v glavo, ljubezen je slepa zato si pomagamo s tipanjem
Tayana
Druge motnje
Veteran

Spol: Ženska

« Odgovori #1 dne: 18. April 2008, 22:51:35 »

Oh, človeka kar zaboli srce.  Jok Jok Jok
Prijavljen/a

slaya
izkušen član/ica

« Odgovori #2 dne: 18. April 2008, 22:57:21 »

jaz se ne upam zamislit da bi bil tisti avto katrca al kaj podobnega. sam vem da danes  vozit po cesti je roleta en ti zapelje na tvoj pas pa si kekec pašteta.  Šokiran

slaya
Prijavljen/a

jola
Ekspert

« Odgovori #3 dne: 18. April 2008, 23:29:29 »

Uf groza, se spomnim svoje prometne nesreče in me kar stisne pri srcu!
Prijavljen/a
slaya
izkušen član/ica

« Odgovori #4 dne: 18. April 2008, 23:45:04 »

enkrat me je en starejši šofer v pokoju vprašal, ko sem imel nekje 4 leta vozniški izpit..če sem dober šofer? pa sem mu odvrnu, da ja super sem. pa mi reče čez 10 let ne boš znal vozit. hmmm malo sem razmišljal kaj mi je hotel s tem povedat in prišel do zaključka da se voznik skoraj vsak dan  nauči kaj novega na cesti..pa še prav je imel Pomežik

slaya
Prijavljen/a

somebody
Druge motnje
Veteran

I am NOT a robot!

« Odgovori #5 dne: 19. April 2008, 00:10:10 »

Na cesti se dejansko ne naucis skoraj nic, tud stevilo prevozenih km s tem na zalost nima kaj dosti, razen kar se tice koncentracije, to se da natrenirat, no ze to je ogromno. Ampak ce ti v doloceni situaciji ne znas pravilno odreagirat in te v strahu zgrabi panike se ti lahko zgodi tocno tisto cesar si ne zelis. Kolk vem si motorist, je tak ne? No, ce se nisi bil ti toplo priporocam tecaj varne voznje, vsako leto je vsaj 1x v organizaciji Braneta Legana ali kakega moto društva kamor se zraven vkljuci tudi policija. Naucijo te pravilno zavirat in se izogibat oviram in s tem ko ti spoznas svoje vozilo in njegove meje zmogljivosti mas dosti vec moznosti za prezivetje ker ne bo prislo do panike kjer bi se vprasal "Kaj pa zdaj?" ampak bos odreagiral po pridobljenem vzorcu. No ko to enkrat obvladas se pol lahko dalje sam ucis. Saj ves kaj je najvecja napaka zacetnika ko se ustrasi da je v ovinku prehiter in potem zavira pa noge s stopalk Obračam oči
Prijavljen/a

Verjet človeku je bolj noro kot zaupat divji živali.
slaya
izkušen član/ica

« Odgovori #6 dne: 19. April 2008, 00:28:43 »

sem motorist sam bolj čoperski tip ti si pa bolj cestak če se ne motim. hvala za inf.sombody bom se udeležil če bom imel čas.

slaya
Prijavljen/a

Starlight
Nebojse Heroj

Spol: Ženska

« Odgovori #7 dne: 19. April 2008, 20:28:46 »

ravno danes se je zgodila tragicna nesreca na cesti lesce bled,...preminulo 21 letno dekle,... Jok Jok Jok Jok
Prijavljen/a

~... kaj torej ljubiš skrivnostni tujec, povej? Ljubim oblake... oblake, ki romajo... tam doli... čudovite oblake...~
Charles Baudelaire
Strani: [1]   Pojdi gor
  Natisni  

Pojdi na:  

Društvo DAM in uredništvo Portala Nebojse.si ne odgovarjamo za vsebine prispevkov na Forumu in vsebine komentarjev novic.
Vsi komentarji so lastništvo osebe, ki jih je napisala. Za njihovo vsebino so odgovorni njihovi avtorji.