FORUM Nebojse.si
Novice:
 
*
Dobrodošli, gost. Prosim, prijavite se ali registrirajte.
Ali ste pozabili aktivirati vaš račun?
ponedeljek, 15. junij 2026 ura: 20:22


Prijavite se z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seje.


Strani: [1]   Pojdi dol
  Natisni  
avtor Tema: Anksioznost in Okm  (Prebrano 663 krat)
Tamara727
Novinec / novinka
*
Odsotni Odsotni

Prispevki: 5


« dne:: ponedeljek, 11. november 2024 ura: 20:44 »

Pozdravljeni.
Sem nova na forumu.
Več let se borim z anksioznostjo in okm.Trenutno jemljem ad Cipralex.
V petek imam nek operativni poseg,kar me zelo skrbi.
Poleg tega imam pritisk 115/95 in me je izredno strah kapi in infarkta.
Uff...To sem morala dati ven iz sebe?Huh?

Tamara
Prijavljen
Strani: [1]   Pojdi gor
  Natisni  
 
Pojdi na:  

oglas oglas ETIKETA medicinski slovar
Powered by SMF 1.1.5 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC

Društvo DAM in uredništvo Portala Nebojse.si ne odgovarjamo za vsebine prispevkov na Forumu in vsebine komentarjev novic.
Vsi komentarji so lastništvo osebe, ki jih je napisala. Za njihovo vsebino so odgovorni njihovi avtorji.
Stran je bila ustvarjena v 0.045 sekundah z 21 povpraševanji.