FORUM Nebojse.si
Novice:
 
*
Dobrodošli, gost. Prosim, prijavite se ali registrirajte.
Ali ste pozabili aktivirati vaš račun?
petek, 29. marec 2024 ura: 15:25


Prijavite se z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seje.


Strani: [1]   Pojdi dol
  Natisni  
avtor Tema: Dolgo odsoten  (Prebrano 853 krat)
0 uporabnikov in 1 gost pregleduje temo.
bojevnik
Novinec / novinka
*
Odsotni Odsotni

Prispevki: 10


« dne:: ponedeljek, 05. junij 2023 ura: 18:23 »

Pred leti sem bil tu kar aktiven. Sem precej delal na sebi in tudi vnaprej imam dosti dela. Zato me tudi zanima ali so tiste delavnice za samo pomoč ob torkih še aktualne. Zadnji prispevek vidim, da je iz leta 2019?! Imam res veliko za povedat!

Skratka dosti zaposlitev sem menjal v zadnjih par letih. S punco sva nekako shajala skupaj samo sedaj se je vse podrlo. Samo čutim, da sem na bivstveno boljših telmeljih kot pred leti. Tako, da me ta razhod niti ni podrl na tla oziroma nisem tu zaradi zlomljenega srca.

Bojevnik pa sem, ker se kar naprej borim. Nikoli ne obupam.

Aja, bisvto vsega je, da pred leti, ko sem bil dejaven nisem znal oziroma si upal nekaj stvari priznati. Torej tudi dosti nisem mogel delati na sebi. Sedaj so se stvari bistveno spremenile in me mika hodit spet na delavnice in dogodke.

Prijavljen
Aslan
Global Moderator
Heroj
*****
Odsotni Odsotni

Spol: Ženska
Prispevki: 7.772


Kraljestvu našega življenja vladamo mi sami.


« Odgovori #1 dne:: torek, 06. junij 2023 ura: 08:52 »

Pred leti sem bil tu kar aktiven.

Dobrodošel nazaj Bojevnik. Bi nam morda zaupal tvoj prejsnji "nick name",
da tisti, ki smo že dolgo tukaj vemo kdo si.
Tudi z vidika nas uporabnikov, da vemo, da gre za isto osebo - da ni dvojna identiteta na forumu, ker ni dovoljena.
 kiselnasmeh

Citiraj
Samo čutim, da sem na bivstveno boljših telmeljih kot pred leti.
Bravo!!! Vsak napredek šteje - to je to.

Citiraj
Bojevnik pa sem, ker se kar naprej borim. Nikoli ne obupam.
Ne šteje se kolikorat pademo, šteje to kolikokrat se poberemo.
Razlika med uspehom in neuspehom je v tem, da prva skupina nikoli ne odneha,
druga pa se zavije v vlogo žrtve.
 rozicodam

Citiraj
Zato me tudi zanima ali so tiste delavnice za samo pomoč ob torkih še aktualne.
Skupine za samopomoč niso več aktivne.
Prijavljen

Resnični prijatelj je ta, ki te drži za roko in se dotika tvojega srca.
bojevnik
Novinec / novinka
*
Odsotni Odsotni

Prispevki: 10


« Odgovori #2 dne:: torek, 06. junij 2023 ura: 11:49 »

7 let nisem bil tle gor. Nimam pojma kak nick sem uporabljal. Toliko stvari se je spremenilo. Od moje telefonske do emaila. Tudi drugače sem se spremenil tako, da tisti nick niti ne odraza več mene in hočem povsem na novo začeti.
Prijavljen
Michael
Aktiven član/ica
**
Odsotni Odsotni

Prispevki: 63


« Odgovori #3 dne:: torek, 06. junij 2023 ura: 14:11 »

7 let nisem bil tle gor. Nimam pojma kak nick sem uporabljal. Toliko stvari se je spremenilo. Od moje telefonske do emaila. Tudi drugače sem se spremenil tako, da tisti nick niti ne odraza več mene in hočem povsem na novo začeti.

Tudi jaz sem pred desetletjem in več bil na tem forumu kar precej pogosto in ko grem pogledat svoje nekdanje pisanje vidim, da je to bila ena totalno druga oseba. Tudi danes se mi skozi pisanje vidi, da sem precej nervozen ampak včasih je to bilo x10  zvizgam
Prijavljen
bojevnik
Novinec / novinka
*
Odsotni Odsotni

Prispevki: 10


« Odgovori #4 dne:: torek, 06. junij 2023 ura: 18:39 »

Problem pri meni je bilo to, da tisto kar je bilo narobe z nano nisem znal obrazložit. Tako, da ni bilo smisla, da sem sodeloval. Sedaj razumem in me veseli spet bitu tukaj, da naredim nek napredek.

Imel sen nekak defekt kjer nisem mogel priklicati nekaterih dobrih spominov. Recimo lahko sem se vrnil v spomine samo je bilo nekako tako kot bi dojemal vse črno belo. Posledično sem bil slabe volje, ker dobrih spominov nisem videl v pravih barvah. Samo to ni bila depresija. Bila je napaka, ki sem jo nekako odpravil z dosti dela in dobre volje. Sedaj vidim spomine v vseh barvah in dotenkih in tudi spomnem se kako sem se takrat počutil kar je ključno. Bi rekel kar odprl se mi je nov svet. Torej sem res povsem druga oseba.
Prijavljen
Meryy
Novinec / novinka
*
Odsotni Odsotni

Prispevki: 7


« Odgovori #5 dne:: sreda, 14. junij 2023 ura: 20:17 »

Tudi jaz nisem bila prisotna tu na Forumu kake 10 let.... prej pa sem bila pod drugim nickom... se še tudi jaz borim... tako da smo vsi po svoje borci... depresija pride mine in spet pride... gor in dol... so lepi in slabi dnevi... je pa seveda boljše v družbi. mi je žal da ni več skupin za samopomoč. hotela sem ustvanoviti eno v mariboru pa se ni nihče oglasil nikjer... Zanima me če je morda kdo iz Maribora ali okolice in kako se spopadate z depresijo, stiskami itd
Prijavljen
bojevnik
Novinec / novinka
*
Odsotni Odsotni

Prispevki: 10


« Odgovori #6 dne:: petek, 16. junij 2023 ura: 13:08 »

Mam tak občutek, da je vse skupaj zamrlo nekako. Klepetalnice ni, skupin ni,...tudi glede aktivnosti je bolj tako. Pred leti se je dogajalo na polno. Ali se meni samo dozdeva.
Prijavljen
Michael
Aktiven član/ica
**
Odsotni Odsotni

Prispevki: 63


« Odgovori #7 dne:: petek, 16. junij 2023 ura: 13:16 »

Mam tak občutek, da je vse skupaj zamrlo nekako. Klepetalnice ni, skupin ni,...tudi glede aktivnosti je bolj tako. Pred leti se je dogajalo na polno. Ali se meni samo dozdeva.
Ja danes imamo vsi telefone in lahko za vsak simptom kadarkoli preverimo a je to infarkt, možganski tumor, antrax, lupus,itd.... Kdo ob tem rabi klepetalnice pa skupine  sesmejem
Prijavljen
sanja
Novinec / novinka
*
Odsotni Odsotni

Prispevki: 45


« Odgovori #8 dne:: petek, 16. junij 2023 ura: 17:24 »

Res se manj dogaja, oziroma tudi piše na furumu.  Leta 2008, ko sem se prvič prijavila in začela pisari na forumu je bila odzivnost večja.   Cry
Prijavljen
Nives
Global Moderator
Expert
*****
Odsotni Odsotni

Spol: Ženska
Prispevki: 1.875


"I See You"


« Odgovori #9 dne:: petek, 16. junij 2023 ura: 20:02 »

Skupin res ni več. Klepetalnica pa morda spet bo happy

Malo so se stvari spremenile v zadnjih 15 letih. Danes se lahko človek v stiski obrne tudi marsikam drugam, ker je veliko več opcij. Tako da je manj uporabnikov. Po drugi strani je pa forum za večino tudi samo vmesna postaja, da dobijo informacije in malo podpore, za čas, ko jim je hudo. Potem pa nazaj v life  rozicodam
Prijavljen
lilija
Aktiven član/ica
**
Odsotni Odsotni

Spol: Ženska
Prispevki: 86



« Odgovori #10 dne:: petek, 16. junij 2023 ura: 20:07 »

Lepo bi bilo če bi bila klepetalnica na voljo  Smiley
Prijavljen
sanja
Novinec / novinka
*
Odsotni Odsotni

Prispevki: 45


« Odgovori #11 dne:: sobota, 17. junij 2023 ura: 17:54 »

Nives imaš prav, na furum se vrnemo, ko imamo težave, drugače pa se sploh ne zavedamo kako nam je lepo, ko nam life teče ok.
Prijavljen
bojevnik
Novinec / novinka
*
Odsotni Odsotni

Prispevki: 10


« Odgovori #12 dne:: ponedeljek, 26. junij 2023 ura: 15:44 »

V primeru, da bi kdo rad klepetal sem na voljo in bom vedno odgovoril. Sem iz Lj tako, da se lahko tudi dobimo na kaki kavi.
Prijavljen
Strani: [1]   Pojdi gor
  Natisni  
 
Pojdi na:  

oglas oglas ETIKETA medicinski slovar
Powered by SMF 1.1.5 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC

Društvo DAM in uredništvo Portala Nebojse.si ne odgovarjamo za vsebine prispevkov na Forumu in vsebine komentarjev novic.
Vsi komentarji so lastništvo osebe, ki jih je napisala. Za njihovo vsebino so odgovorni njihovi avtorji.
Stran je bila ustvarjena v 0.084 sekundah z 22 povpraševanji.