FORUM Nebojse.si
Novice:
 
*
Dobrodošli, gost. Prosim, prijavite se ali registrirajte.
Ali ste pozabili aktivirati vaš račun?
petek, 29. marec 2024 ura: 03:30


Prijavite se z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seje.


Strani: [1]   Pojdi dol
  Natisni  
avtor Tema: Depresija in zaposlitev  (Prebrano 4185 krat)
0 uporabnikov in 1 gost pregleduje temo.
Kr_ena123
Novinec / novinka
*
Odsotni Odsotni

Prispevki: 3


« dne:: ponedeljek, 13. junij 2022 ura: 13:38 »

Pozdravljeni,
Mene pa zanima, kako je z vami/z depresijo in zaposlitvijo. Ali imate tezave pri medicini dela? A vam dajo oceno zmozen ali zmozen z omejitvami?
Lp
Prijavljen
5olap
Novinec / novinka
*
Odsotni Odsotni

Prispevki: 16


« Odgovori #1 dne:: ponedeljek, 13. junij 2022 ura: 17:01 »

Odvisno za kakšno delo gre ter kako razvita je depresija. Lažje bi šlo, če poveš kaj več Smiley
Prijavljen
Kr_ena123
Novinec / novinka
*
Odsotni Odsotni

Prispevki: 3


« Odgovori #2 dne:: ponedeljek, 13. junij 2022 ura: 17:12 »

Verjetno je odvisno od zdravnika do zdravnika, kaksne izkusnje imajo ljudje.
Prijavljen
Kr_ena123
Novinec / novinka
*
Odsotni Odsotni

Prispevki: 3


« Odgovori #3 dne:: ponedeljek, 13. junij 2022 ura: 18:56 »

Gre za administrativna dela s strankami v dnevnem casu. Imam pa kar mocno depresijo. Potrdilo psihiatra imam tudi, se pa bojim, da mi bo zdravnik dal oceno zmozen z omejitvami in me v podjetju zaradi tega ne bi sprejeli. Bi pa zelela, da vi napisete svoje zgodbe, da mogoce lahko izluscim, kaj pricakovati.
Lp
Prijavljen
Žirafa111
Novinec / novinka
*
Odsotni Odsotni

Prispevki: 5


« Odgovori #4 dne:: sobota, 30. september 2023 ura: 21:20 »

Kako si? Upam, da si službo dobila. Škoda da že prej nisem videla tvojega vprašanja.
Z zdravniki nisem imela nikoli težave, edino z enim psihologom ( vse v sklopu zdravniškega za službo), ki me je zajebaval, da mogoče pa ta služba ni zame, ker sem že imela burn out in sem mu zabrusila, da sem dovolj stara da skrbim/odločam zase, nekaj v tem smislu, in me je hitro poslal ven brez odvečnih besed. Je pa napisal v zdravniškem potrdilu, da sem sposobna delati v vseh izmenah.

Ko sem pričela delati, sem pa videla kakšne vse sorte folka zaposlujejo. Svoji osebni zdravnici nikoli ne povem, kako je v resnici v službi, ker me vedno vpraša.

Prijavljen
Strani: [1]   Pojdi gor
  Natisni  
 
Pojdi na:  

oglas oglas ETIKETA medicinski slovar
Powered by SMF 1.1.5 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC

Društvo DAM in uredništvo Portala Nebojse.si ne odgovarjamo za vsebine prispevkov na Forumu in vsebine komentarjev novic.
Vsi komentarji so lastništvo osebe, ki jih je napisala. Za njihovo vsebino so odgovorni njihovi avtorji.
Stran je bila ustvarjena v 0.053 sekundah z 23 povpraševanji.