FORUM Nebojse.si
Novice:
 
*
Dobrodošli, gost. Prosim, prijavite se ali registrirajte.
Ali ste pozabili aktivirati vaš račun?
četrtek, 25. april 2024 ura: 21:38


Prijavite se z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seje.


Strani: [1]   Pojdi dol
  Natisni  
avtor Tema: Anksiozen ze cel lajf....  (Prebrano 688 krat)
0 uporabnikov in 1 gost pregleduje temo.
morison
Novinec / novinka
*
Odsotni Odsotni

Prispevki: 2


« dne:: ponedeljek, 13. september 2021 ura: 10:35 »

Pozdravljeni... Matram se z anksioznostjo ze cel lajf, tako ali drugace..... Kdor ima podobne tezave naj me prosim kontaktira...
Prijavljen
Juliette
Izkušen član/ica
***
Odsotni Odsotni

Prispevki: 583



« Odgovori #1 dne:: ponedeljek, 13. september 2021 ura: 10:41 »

Morison, mislim, da imamo podobne težave tu bolj ali manj vsi  sesmejem
Prijavljen
Cico
Novinec / novinka
*
Odsotni Odsotni

Prispevki: 10


« Odgovori #2 dne:: ponedeljek, 13. september 2021 ura: 20:13 »

Pozdravljen!

Jaz sem že tudi kr veteran na področju anksioznosti. Trenotno sem v tretji epizodi, prva deset let nazaj, druga pred dvema letoma. Z vsako epizodo se nekaj novega naučim. Trenutno lahko rečem, da sem že skoraj brez simptomov. Pred mesecem sem začel obiskovati psihoterapijo (realitetna terapija). Odlična zadeva! Zavedaj se da bo minilo. tesnoba te opominja da nekaj ne štima, potreba po spremembi, zaenkrat se sliši zahtevno, vendar ko dojameš kaj je potrebno spremeniti, ko uspeš ozavestiti svojo podzavest, svoje skrbi, potem postane vse lažje in tudi simptomi izginejo.
Anksioznost, depresija, razne fobije,  so samo imena za določene simptome ki jih doživljamo, globoko v podzavesti so pa skrite težave, ki jih je potrebno ozavestiti. Zdravila so nekakšna pomoč, niso pa rešitev.
Anksioznost, panične motnje in ostali bavbavi ki jih doživljamo so res eni zelo neprijetni občutki, vendar niso nevarni.
Samo poiskati je potrebno ustrezno pomoč, lahko je že primeren samo en dober sogovornik ki razume te stvari, lahko so to razne tehnike sproščanja, lahko kakno primerno strokovno čtivo, terapevt, in še in še..

Drži se, malo traja, vendar bo minilo  oki
Prijavljen
Strani: [1]   Pojdi gor
  Natisni  
 
Pojdi na:  

oglas oglas ETIKETA medicinski slovar
Powered by SMF 1.1.5 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC

Društvo DAM in uredništvo Portala Nebojse.si ne odgovarjamo za vsebine prispevkov na Forumu in vsebine komentarjev novic.
Vsi komentarji so lastništvo osebe, ki jih je napisala. Za njihovo vsebino so odgovorni njihovi avtorji.
Stran je bila ustvarjena v 0.074 sekundah z 21 povpraševanji.