FORUM Nebojse.si
Novice:
 
*
Dobrodošli, gost. Prosim, prijavite se ali registrirajte.
Ali ste pozabili aktivirati vaš račun?
petek, 29. marec 2024 ura: 08:27


Prijavite se z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seje.


Strani: [1]   Pojdi dol
  Natisni  
avtor Tema: Tesnoba v prsnem kosu  (Prebrano 1981 krat)
0 uporabnikov in 1 gost pregleduje temo.
barbara
Aktiven član/ica
**
Odsotni Odsotni

Prispevki: 195


« dne:: sreda, 02. december 2020 ura: 16:39 »

Pozdravljeni.

Zanima me kako vi občutite tesnobo v prsih? Pri meni je tako, kot da na meni nekdo sedi. Predvsem zjutraj, zvecer, vcasiz sredi noci. Tudi cez dan kdaj. Zdaj,ko sem noseca, je zelo slabse. Razmišljam o pregledu pri kardiologu. Sem bila ze leto nazaj.
Prijavljen
mina
Global Moderator
Expert
*****
Odsotni Odsotni

Spol: Ženska
Prispevki: 1.713



« Odgovori #1 dne:: sreda, 02. december 2020 ura: 18:13 »

Pozdravljeni.

Zanima me kako vi občutite tesnobo v prsih? Pri meni je tako, kot da na meni nekdo sedi. Predvsem zjutraj, zvecer, vcasiz sredi noci. Tudi cez dan kdaj. Zdaj,ko sem noseca, je zelo slabse. Razmišljam o pregledu pri kardiologu. Sem bila ze leto nazaj.
Pozdravljena
Pregled pri kardiologu ni potreben, razen ce bi te to pomirilo. V kar dvomim glede na to, da si anksiozna. Tako se/ smo se pocutili vsi anksioznezi in panicarji. Ko se ti bo stanje pomirilo, tudi tega obcutka ne bo vec.
Ena dobra zadeva je hitra hoja, ne sprehajanje. Koristila ti bo za nosecnost in anksioznost. Ko hitro hodimo, ne moremo negativno razmisljat. Korelacija med mozgani in telesom pri hitri hoji ni poznana, pomaga pa zelo.
Posusiti ni greh in zacni cimprej. Nase "nore" buce nam delajo vse mogoce, se pa pocasi naucimo, da je to le trenutno stanje in ne nasa usoda. Srecno!










Prijavljen

If you are depressed, you are living in the past.
barbara
Aktiven član/ica
**
Odsotni Odsotni

Prispevki: 195


« Odgovori #2 dne:: sreda, 02. december 2020 ura: 18:52 »

Hvala za nasvet. To bom tudi poskusila. Pa je to mozno, da tesnoba traja cele dneve?
Prijavljen
Regina
Veteran
****
Odsotni Odsotni

Spol: Ženska
Prispevki: 887


Rule your mind or it will rule you.


« Odgovori #3 dne:: četrtek, 03. december 2020 ura: 14:05 »

Pozdravljena,
Ja tudi pri meni tako, kakor, da mi kdo sedi na prsih, ne znam tocno opisati, cutim prav strah v prsih. Tak poseben obcutek. Se vedno me znova prestrasi.. in vedno mi potem misli uhajajo h srcu in moznih scenarijih.
Ja, lahko traja tudi celi dan. Pri meni nazadnj me trajala cele dneve, vnes popustilo, ko sem se malo sprostila, potem pa spet... ponoci bilo OK.
Meni je pomagalo sproscanje, pisanje dnevnika - potem sem bila kar nekako lazja. Vse skrbi sem zapisala in jih tako “spustila” od sebe. Tudi modrca se takrat po hitrem postopku resim, ker me res moti  sesmejem

Ali vas ginekolog ve za ankso? Bi imela nekaj vprasanj  Smiley
Prijavljen

You wake up every morning to fight the same demons that left you so tired the night before, and that, my love, is bravery.
Strani: [1]   Pojdi gor
  Natisni  
 
Pojdi na:  

oglas oglas ETIKETA medicinski slovar
Powered by SMF 1.1.5 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC

Društvo DAM in uredništvo Portala Nebojse.si ne odgovarjamo za vsebine prispevkov na Forumu in vsebine komentarjev novic.
Vsi komentarji so lastništvo osebe, ki jih je napisala. Za njihovo vsebino so odgovorni njihovi avtorji.
Stran je bila ustvarjena v 0.12 sekundah z 22 povpraševanji.