FORUM Nebojse.si
Novice:
 
*
Dobrodošli, gost. Prosim, prijavite se ali registrirajte.
Ali ste pozabili aktivirati vaš račun?
četrtek, 25. april 2024 ura: 03:18


Prijavite se z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seje.


Strani: 1 [2]   Pojdi dol
  Natisni  
avtor Tema: Pomoč  (Prebrano 3662 krat)
0 uporabnikov in 1 gost pregleduje temo.
thinkingmind
Aktiven član/ica
**
Odsotni Odsotni

Spol: Ženska
Prispevki: 105



« Odgovori #20 dne:: petek, 03. julij 2020 ura: 17:44 »

Flexi,

imam OKM, ampak ne v tej obliki.. Sicer to, da se bojis, da to ni samo misel, se verjetno dogaja cisto vsem, ne glede na obliko OKM. Tudi misli o nasilju, spolnosti, osramotitvi so lahko skrajno neprijetne. Natrenirat um, da je mocnejsi od misli, to je najpomembneje in najtezje..
Prijavljen
scuka87
Novinec / novinka
*
Odsotni Odsotni

Prispevki: 8


« Odgovori #21 dne:: ponedeljek, 06. julij 2020 ura: 19:11 »

Lep pozdrav Mila . Tudi sam imam OKM samo da se meni izraza kot stalna preverjanja , stalno vrtenje misli, stalno iscem potrditve zunaj sebe .

Meni so ADji pomagali kar se tice telesnih simptomov in tesnobe misli so pa se vedno mocne , in vidim da bom moral sam to resiti.

Danes je bil zame zelo cuden dan ,res zalos,sovze .

Tako kot je napisala mislim da Orhideja ,treba se je cim vec zaposliti . Ja vem tezko je ko si v svojih mislih , tudi meni ne gre in bi kar polezavsl in se smiliv ssmemu sebi.

Sam vem da se vedno premalo naredim zase in kar pricakujem da bojo tablete vse to redile ampak pocasi dojemam da bom moral sam veliko narediti.

Priporocam ti knjigo in cd Ko ti crna macka precka pot

Zelim vsem vse dobro
Prijavljen
flexi
Novinec / novinka
*
Odsotni Odsotni

Prispevki: 6


« Odgovori #22 dne:: ponedeljek, 14. september 2020 ura: 19:22 »

razen tu gor thinkingmind ni noben odgovoril na moj post oziroma vprasanje.res da je to moj odgovor na drug post ki gsa je druga oseba postavla tu gor ampak noben ni odgovoril razen ena meni.ko ste v stiski ste vsi tu gor in odgovarjate samo podobnim tezavam kot jih imate sami.noben ne odgovori.ni cudno da so smo ljudje z dusevnimi tezavami zanicevani kokr se pac kdo pusti da ga zasmehujejo.in to naj bi bil forum ki pomaga pfuuuuuj
Prijavljen
flexi
Novinec / novinka
*
Odsotni Odsotni

Prispevki: 6


« Odgovori #23 dne:: ponedeljek, 14. september 2020 ura: 19:24 »

kaot pravi pregovor.kdor se na tujo pomoc zanasa vodo v situ prenasa.in se pomagaj si sam in bog ti bo pomagal.tocno tko razen tisto od boga ki mu verjujejo po svoje ljudje s psihozo
Prijavljen
flexi
Novinec / novinka
*
Odsotni Odsotni

Prispevki: 6


« Odgovori #24 dne:: ponedeljek, 14. september 2020 ura: 19:29 »

pa ker sem v fazi da se mi pise.ce neb bilo drugih tujih forumov kjer so ljudje bolj pripravljeni pomagat in razgledani od slovencov kot tu slovenci in tricetrt juznjakov ki je ze v dnk zapisano da so retardirani.enga odgovora ne znate dat.ja sram me je da sem slovenc kot del balkana ker to je rasa ki neb smela obstajat lp nekdaji uporabnik foruma
Prijavljen
flexi
Novinec / novinka
*
Odsotni Odsotni

Prispevki: 6


« Odgovori #25 dne:: ponedeljek, 14. september 2020 ura: 19:49 »

vi se mi lahko zdaj smejete in prijavite in me izbrisejo.zaupajte psihiatrom ko vam bodo z nasmeskom  na ustih predpisali tablete ki vas bodo pocasi ampak pocasi ampak dokoncno unicile.kdor je poskusil ve kaj govori.namesto da bi drzali skupaj in si pomagali ... ma brez veze vi panicarji kot se bojite mogovce boste res koga zaklali in vas strpajo v norisnico pol boste videli prijaznost psihiatrije
Prijavljen
Strani: 1 [2]   Pojdi gor
  Natisni  
 
Pojdi na:  

oglas oglas ETIKETA medicinski slovar
Powered by SMF 1.1.5 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC

Društvo DAM in uredništvo Portala Nebojse.si ne odgovarjamo za vsebine prispevkov na Forumu in vsebine komentarjev novic.
Vsi komentarji so lastništvo osebe, ki jih je napisala. Za njihovo vsebino so odgovorni njihovi avtorji.
Stran je bila ustvarjena v 0.067 sekundah z 21 povpraševanji.