FORUM Nebojse.si
Novice:
 
*
Dobrodošli, gost. Prosim, prijavite se ali registrirajte.
Ali ste pozabili aktivirati vaš račun?
sreda, 24. april 2024 ura: 14:25


Prijavite se z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seje.


Strani: [1]   Pojdi dol
  Natisni  
avtor Tema: premagovanju strahu zarad korona virusa  (Prebrano 1761 krat)
0 uporabnikov in 1 gost pregleduje temo.
nicole
Izkušen član/ica
***
Odsotni Odsotni

Prispevki: 203


« dne:: ponedeljek, 16. marec 2020 ura: 10:21 »

Hoj sotrpini!
Mogoče bi vam to pomagalo za premagovanje strahu.
Tudi sama tapkam in pomaga... poskusite.

https://tapkanje.si/2020/03/14/korona-virus-tapkanje-na-strah-video-posnetek/

Pozdravljeni

V teh dneh, ko se soočamo s pojavom korona virusa, s posledično sprejetimi ukrepi, ko nam je življenje postavljeno na glavo, se vsi spopadamo s takimi in drugačnimi občutki. S strahom, paniko, nelagodjem, nemočjo, mogoče jezo, občutkom, da nismo varni.

V ta namen sem posnela brezplačen video posnetek tapkanja na temo strah v povezavi s korona virusom. Dobite ga na spodnjem linku. Upam, da vam bo v pomoč pri premagovanju strahu. Vesela bom vaše povratne informacije, misli, mnenja, vprašanja.

Tisti, ki se soočate z močnejšimi občutki, ste vabljeni na individualno tapkanje, ki ga trenutno izvajam preko skajpa ali messengerja. Več informacij na 040 900 472 (Tanja) ali pišite na mail.

Čeprav to obdobje ni prijetno, ga lahko izkoristimo, kolikor je možno, nam v prid. Lahko smo več z našimi najbližjimi, sami s sabo, lahko posvetimo več časa predelovanju naših izzivov, spoznavanju sebe, branju, sprehodom v naravi. Verjamem, da se bomo iz te preizkušnje marsikaj naučili.

Vse dobro vam želim.
Prijavljen
AnjaSanja
Aktiven član/ica
**
Odsotni Odsotni

Prispevki: 116


« Odgovori #1 dne:: petek, 20. marec 2020 ura: 10:15 »

same bolezni me ni toliko strah. Kljub temu pazim, higiena, kultura, ne-druženje...Ampak finančna sigurnost. Kot posledica vseh ukrepov za upočasnitev širjenja virusa.
Prijavljen
Ghost
Novinec / novinka
*
Odsotni Odsotni

Prispevki: 9


« Odgovori #2 dne:: petek, 20. marec 2020 ura: 11:05 »

Pazi, da ti virus ne škodi iz špegla ven  laughing laughing
Prijavljen
gogi
Veteran
****
Odsotni Odsotni

Spol: Ženska
Prispevki: 696



« Odgovori #3 dne:: petek, 20. marec 2020 ura: 11:36 »

En način da nisi toliko prestrašena je morda tudi to, da ti ni treba prebati vseh postov na internetu. Karkoli odpreš je sam korona korona. Valjda se ti sfuzla. V roke vzeti kakšno knjigo, kak chat nardit, vse pač kar ni povezanos  korono.
Prijavljen
potepinka
Aktiven član/ica
**
Odsotni Odsotni

Spol: Ženska
Prispevki: 73


« Odgovori #4 dne:: petek, 20. marec 2020 ura: 21:23 »

Se strinjam z Gogi, čim manj brat novice. Že naslovi so zastrašujoči, kaj šele številke. Sama se branju novic čim bolj izogibam, čeprav pridejo trenutki, ko se zakopljem v novice in ne morem nehat. Mene je najbolj strah bolezni. In ker mož hodi v službo (jaz sem in otroka smo doma) se temu virusu čutim še bolj izpostavljena. Občutek, da se nimaš kam skriti na varno je grozen.
Prijavljen

potepinka
Strani: [1]   Pojdi gor
  Natisni  
 
Pojdi na:  

oglas oglas ETIKETA medicinski slovar
Powered by SMF 1.1.5 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC

Društvo DAM in uredništvo Portala Nebojse.si ne odgovarjamo za vsebine prispevkov na Forumu in vsebine komentarjev novic.
Vsi komentarji so lastništvo osebe, ki jih je napisala. Za njihovo vsebino so odgovorni njihovi avtorji.
Stran je bila ustvarjena v 0.102 sekundah z 21 povpraševanji.