FORUM Nebojse.si
Novice:
 
*
Dobrodošli, gost. Prosim, prijavite se ali registrirajte.
Ali ste pozabili aktivirati vaš račun?
četrtek, 25. april 2024 ura: 11:01


Prijavite se z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seje.


Strani: [1]   Pojdi dol
  Natisni  
avtor Tema: Odpor do ljudi  (Prebrano 2580 krat)
0 uporabnikov in 1 gost pregleduje temo.
Ghost
Novinec / novinka
*
Odsotni Odsotni

Prispevki: 9


« dne:: sreda, 11. marec 2020 ura: 18:13 »

Pozdravljeni!

Najprej naj povem, da nikoli nisem bil pretirano družabna oseba, imel sem največ 2 prijatelja istočasno, da lahko rečem prijatelja, ostalo bolj kot ne znanci. Zadnjih 10 let pa imam neke vrste odpor do ljudi, ne družim se z nikomer že približno 5 let, razen v službi, kjer pač moram in čedalje bolj mi paše biti sam. Socialne fobije nimam, ker ni načeloma ni problem iti med ljudi, se pa počutim neprijetno med njimi. Stike sicer sem navezoval brez problema ampak spet ni nobene želje več po tem. Zanimivo pa je da z ženskami pa ni bilo nikoli težav, sem imel kar precej izkušenj za svoja leta, star sem 30, sam tudi tu me je zelja zapustila po npr kaki vezi itd. Samski že 8 let, vmes pač samo avanture. Kaj bi to lahko bilo?
Prijavljen
Piquedram
Izkušen član/ica
***
Odsotni Odsotni

Prispevki: 345


He raged at the world, at his family, at his life.


« Odgovori #1 dne:: sreda, 11. marec 2020 ura: 20:07 »

Ko sem bil majhen, je bil v sosednjem bloku en Ludvik Krupič, samski tip star 70 let, ful ni maral otrok, skoz nas je podil okol, tud s palco nas je lovil  seznojim sesmejem

Šalo na stran, če maš odpor do ljudi, ni načeloma nič narobe, če to ne ovira tvojega življenja oziroma te to moti. Če si drugače ustvarjalna oseba in topogledno samozadosten kot sam sebi, je v redu. Sam načeloma ljudje smo neke vrste socialna bitja, samostojni, ampak s stkanimi socialnimi stiki.

Men se zdi da ti nč ne fali Cheesy
Prijavljen
avgust2005
Novinec / novinka
*
Odsotni Odsotni

Prispevki: 54


« Odgovori #2 dne:: četrtek, 26. marec 2020 ura: 12:29 »

Pozdravljeni!

Najprej naj povem, da nikoli nisem bil pretirano družabna oseba, imel sem največ 2 prijatelja istočasno, da lahko rečem prijatelja, ostalo bolj kot ne znanci. Zadnjih 10 let pa imam neke vrste odpor do ljudi, ne družim se z nikomer že približno 5 let, razen v službi, kjer pač moram in čedalje bolj mi paše biti sam. Socialne fobije nimam, ker ni načeloma ni problem iti med ljudi, se pa počutim neprijetno med njimi. Stike sicer sem navezoval brez problema ampak spet ni nobene želje več po tem. Zanimivo pa je da z ženskami pa ni bilo nikoli težav, sem imel kar precej izkušenj za svoja leta, star sem 30, sam tudi tu me je zelja zapustila po npr kaki vezi itd. Samski že 8 let, vmes pač samo avanture. Kaj bi to lahko bilo?


Zdravo!

Po mojem ni nič narobe s teboj. Pač ne maraš ljudi preveč. Tudi sam sem približno takšen. Nimam rad neke gneče, praznovanj, nekega vsiljivega klepetanja, pač najraje sem sam. Sem kar srečen kadar sem sam doma. Smiley

V filmu Tekla bo kri (There Will Be Blood), glavni "junak" tudi nima preveč rad ljudi. Smiley

Ajde!

Prijavljen
AnjaSanja
Aktiven član/ica
**
Odsotni Odsotni

Prispevki: 116


« Odgovori #3 dne:: petek, 27. marec 2020 ura: 13:17 »

Dokler človek ni nesramen, sovražno nastrojen, sam vase zaverovan ni problematično...če pa je to vedenje pridruženo,pa je na vrsti kak terapevt, če je sploh prisotna želja po kaki spremembi ali razumevanju...Če tega ni, se pač čim bolj izoliraš (službeno etc).
Prijavljen
Črni Heraklit
Novinec / novinka
*
Odsotni Odsotni

Spol: Moški
Prispevki: 11


« Odgovori #4 dne:: torek, 16. februar 2021 ura: 20:40 »

Lahko samo lastnost karakterja, lahko pa shizoidna osebnostna motnja. kdo ve.
Prijavljen

Buzzy...
Strani: [1]   Pojdi gor
  Natisni  
 
Pojdi na:  

oglas oglas ETIKETA medicinski slovar
Powered by SMF 1.1.5 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC

Društvo DAM in uredništvo Portala Nebojse.si ne odgovarjamo za vsebine prispevkov na Forumu in vsebine komentarjev novic.
Vsi komentarji so lastništvo osebe, ki jih je napisala. Za njihovo vsebino so odgovorni njihovi avtorji.
Stran je bila ustvarjena v 0.084 sekundah z 21 povpraševanji.