FORUM Nebojse.si
Novice:
 
*
Dobrodošli, gost. Prosim, prijavite se ali registrirajte.
Ali ste pozabili aktivirati vaš račun?
četrtek, 25. april 2024 ura: 13:47


Prijavite se z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seje.


Strani: 1 [2] 3   Pojdi dol
  Natisni  
avtor Tema: Korona virus  (Prebrano 6865 krat)
0 uporabnikov in 1 gost pregleduje temo.
Regina
Veteran
****
Odsotni Odsotni

Spol: Ženska
Prispevki: 887


Rule your mind or it will rule you.


« Odgovori #20 dne:: ponedeljek, 16. marec 2020 ura: 18:29 »

Jaz sem pa vceraj brala blog ene slovenske mlade punce, ki je doma v karanteni saj preboleva koronavirus. Krozi po FB, mogoce je kdo videl.
No po prebranem me je kar strah postalo. Pise, da tezko oz tezje diha, teza na prsih, hitro se zadiha,... grozno. Si ne morem predstavljati, da se mi kaj takega dogaja, umrem od samega strahu in panike  Cry
Prijavljen

You wake up every morning to fight the same demons that left you so tired the night before, and that, my love, is bravery.
Poni
Expert
*****
Odsotni Odsotni

Spol: Moški
Prispevki: 1.384



« Odgovori #21 dne:: ponedeljek, 16. marec 2020 ura: 19:22 »

Po lastnih izkušnjah (ki pa se jih sam nekako ne držim) bi vam svetoval, da te dni čim manj hodite po mestu, pa mimo trgovin..... Pa ne zaradi strahu pred okužbo. Ampak zato, ker je pogled na vse te zaprte lokale že kar grozljiv. Vsaj jaz imam tak občutek. Zaprta fotokopirnica. Zaprta trgovina s pripomočki za slikarje. Zaprt zlatar. Res, meni je že prav grozljivo.


                         Poni
Prijavljen
Regina
Veteran
****
Odsotni Odsotni

Spol: Ženska
Prispevki: 887


Rule your mind or it will rule you.


« Odgovori #22 dne:: ponedeljek, 16. marec 2020 ura: 20:06 »

Mene je groza, ker sem v sluzbi. Pregledov sicer nimamo, samo “nujne” to je cca 2/dan. Smo zaklenjeni v stavbi tako, da ljudje ne morejo noter. Najbrz morem biti hvalezna ze za to, marsikdo nima te moznosti...
Prijavljen

You wake up every morning to fight the same demons that left you so tired the night before, and that, my love, is bravery.
Poni
Expert
*****
Odsotni Odsotni

Spol: Moški
Prispevki: 1.384



« Odgovori #23 dne:: nedelja, 31. maj 2020 ura: 11:55 »

V petek so razglasili konec epidemije Koronavirusa za v ponedeljek, 1. junija.
Ampak to so storili že prej. V ponedeljek 18. maja se je že končala epidemija. Uradno.
Kaj je to zdaj za en hec? Se je tale epidemija uradno končala dvakrat?
A kdo to zastopi?


                         Poni
Prijavljen
Regina
Veteran
****
Odsotni Odsotni

Spol: Ženska
Prispevki: 887


Rule your mind or it will rule you.


« Odgovori #24 dne:: nedelja, 13. september 2020 ura: 15:06 »

A je bil kdo tukaj testiran?
Prijavljen

You wake up every morning to fight the same demons that left you so tired the night before, and that, my love, is bravery.
Aslan
Global Moderator
Heroj
*****
Odsotni Odsotni

Spol: Ženska
Prispevki: 7.772


Kraljestvu našega življenja vladamo mi sami.


« Odgovori #25 dne:: ponedeljek, 14. september 2020 ura: 08:22 »

A je bil kdo tukaj testiran?
Moja hči 1x v mesecu maju. Negativna :-)
Prijavljen

Resnični prijatelj je ta, ki te drži za roko in se dotika tvojega srca.
Ribica
Veteran
****
Odsotni Odsotni

Prispevki: 791


« Odgovori #26 dne:: ponedeljek, 14. september 2020 ura: 13:36 »

moja hči v začetku julija - negativna.

lp, Ribica
Prijavljen
Regina
Veteran
****
Odsotni Odsotni

Spol: Ženska
Prispevki: 887


Rule your mind or it will rule you.


« Odgovori #27 dne:: ponedeljek, 14. september 2020 ura: 14:38 »

Cakamo, da sodelavca jutri testirajo, ampak vse kaze da je +  Sad
Prijavljen

You wake up every morning to fight the same demons that left you so tired the night before, and that, my love, is bravery.
Violeta8
Aktiven član/ica
**
Odsotni Odsotni

Spol: Ženska
Prispevki: 117


« Odgovori #28 dne:: ponedeljek, 14. september 2020 ura: 15:34 »

Pozdravljeni,
sekirati se zaradi kakršnekoli stvari v življenju je brez pomena. Bo kot bo. Tekom življenja sem se naučila manj sekirati, čeprav se, moram priznat, še kdaj sekiram. Se pa zaradi virusa res ne, mogoče sem se, na začetku vse te kalvarije. Delam z doktorji znanosti, pa vedno več jih je, ki imajo odprte oči. Če je človeka strah npr. da bo umrl, je zelo velika verjetnost, da bo res umrl.
Drugače pa ne poznam nikogar razen moje prijateljice, ki dela v zdravstvu in je bila testirana na virus, ker naj bi bila njena sodelavka pozitivna. Prijateljica je bila negativna-trikrat so jo testirali.
Kar pogumno naprej, ne se sekirat  Smiley
Prijavljen
Regina
Veteran
****
Odsotni Odsotni

Spol: Ženska
Prispevki: 887


Rule your mind or it will rule you.


« Odgovori #29 dne:: ponedeljek, 14. september 2020 ura: 16:56 »

Mi bomo verjetno zaprl vse skupaj, ker gre zadeva samo navzdol.
Ahhh  Cry
Prijavljen

You wake up every morning to fight the same demons that left you so tired the night before, and that, my love, is bravery.
nicole
Izkušen član/ica
***
Odsotni Odsotni

Prispevki: 203


« Odgovori #30 dne:: ponedeljek, 14. september 2020 ura: 18:33 »

Sem šla na dopust na Islandijo. Na letališču so vse tujce testirali, Rezultat neg. wav
Prijavljen
podgurc36
Aktiven član/ica
**
Odsotni Odsotni

Spol: Moški
Prispevki: 184



« Odgovori #31 dne:: ponedeljek, 14. september 2020 ura: 19:14 »

Mi bomo verjetno zaprl vse skupaj, ker gre zadeva samo navzdol.
Ahhh  Cry

Mislim da se bodo varnostni ukrepi zaostrili - predvsem kar se tiče druženj na in v javnih prostorih in podobno, česa bolj restriktivnega dvomim da se bodo spet lotili. Je predvsem gospodarske škode bilo že preveč na ta račun...

Edino kar zna konkretno zaškripat pa je zdravstvo. Vidim pri sebi, zadnji mesec ambulante osebne zdravnice ne morem več ne priklicat ne dobit kakšne informacije prek maila... Razumem, preobremenjeni so, ampak izgleda pa tako kot da je korona iztrebila vse ostale bolezni - ni več raka, srčnožilnih bolezni, navadne gripe. Mislim da bo bolj grozljiva statistika vseh obolelih zaradi pomanjkanja pravočasne oskrbe kot žrtev kovida, če se bo kdaj delala analiza in statistika dogajanja.
Prijavljen

Truth begins in lies.
Aslan
Global Moderator
Heroj
*****
Odsotni Odsotni

Spol: Ženska
Prispevki: 7.772


Kraljestvu našega življenja vladamo mi sami.


« Odgovori #32 dne:: ponedeljek, 21. september 2020 ura: 10:31 »

Edino kar zna konkretno zaškripat pa je zdravstvo. Vidim pri sebi, zadnji mesec ambulante osebne zdravnice ne morem več ne priklicat ne dobit kakšne informacije prek maila... Razumem, preobremenjeni so, ampak izgleda pa tako kot da je korona iztrebila vse ostale bolezni - ni več raka, srčnožilnih bolezni, navadne gripe. Mislim da bo bolj grozljiva statistika vseh obolelih zaradi pomanjkanja pravočasne oskrbe kot žrtev kovida, če se bo kdaj delala analiza in statistika dogajanja.

Obupno stanje imamo v javnem zdravstvu. Angry
Samoplačniško zaenkrat po mojih izkušnjah - skoraj vse deluje.

Si ne bi nikoli mislila, da bo leto 2020 čist narobe svet.
Prijavljen

Resnični prijatelj je ta, ki te drži za roko in se dotika tvojega srca.
Poni
Expert
*****
Odsotni Odsotni

Spol: Moški
Prispevki: 1.384



« Odgovori #33 dne:: ponedeljek, 28. september 2020 ura: 11:55 »

Mene pa res zanima, kdaj bodo indigo otroci končno napravili revolucijo, ki jo obljubljajo že kakih dvajset let.
Saj takole očitno ne gre več. Vsi tile na glavo obrnjeni odnosi, samo zaradi tega namišljenega koronacirkusa. Ta svetovna ureditev se bo morala podreti. Kmalu.


                         Poni
Prijavljen
podgurc36
Aktiven član/ica
**
Odsotni Odsotni

Spol: Moški
Prispevki: 184



« Odgovori #34 dne:: ponedeljek, 28. september 2020 ura: 15:02 »

Obupno stanje imamo v javnem zdravstvu. Angry
Samoplačniško zaenkrat po mojih izkušnjah - skoraj vse deluje.

Si ne bi nikoli mislila, da bo leto 2020 čist narobe svet.

Glede na dnevno videno se mi vse bolj dozdeva da je farmaciji v navezi z zavarovalnicami primarna naloga privatizirat zdravstvo, potem šele naprej.

Še nikoli nisem videl zdravstvenega ministra (kjerkoli!) ki bi se 90% časa ukvarjal namesto s tistim zaradi česar je tam postavljen, z odstavitvijo ministrice iz lastne stranke. Res narobe svet.
Prijavljen

Truth begins in lies.
Poni
Expert
*****
Odsotni Odsotni

Spol: Moški
Prispevki: 1.384



« Odgovori #35 dne:: ponedeljek, 28. september 2020 ura: 17:36 »

Meni pa se zdi, da se minister ukvarja v glavnem s tem, kako bi dosegel, da bi se ljudje bali drug drugega. Saj veste, dva metra razdalje, pa tiste preklete maske, pa..... Na tak način je dosti laže manipulirati z ljudmi.

Lahko pa se seveda tudi motim.

Veste, jaz se znam zelo dobro motiti.  Smiley  pomezik  zardevam
Prijavljen
podgurc36
Aktiven član/ica
**
Odsotni Odsotni

Spol: Moški
Prispevki: 184



« Odgovori #36 dne:: ponedeljek, 28. september 2020 ura: 17:47 »

S forsiranjem socialne distance se v vladi ukvarjajo praktično vsi... Še najbolj pi*dun Kacin ki je celo poletje bil na Krku, nato pa s svojimi idiotizmi predavat nam, navadnim bebcem. Gantarju je pa poleg pumpanja ega in rušenja Pivčeve to z utrujanjem o socialni distanci za zraven.

Meni ni problem kot introvertnežu glede socialne distance, ne razumem pa kako mislijo da bo to pozitivno vplivalo na otroke. Ne družijo se, ne smejo na igrišče, istočasno pa so strokovnjaki "šokirani" ker še nikoli nismo imeli tako visok delež predebelih otrok.

Tudi maska me ne moti - če že mora bit dokler naberem par stvari v trgovini, naj bo. Drugače pa bi piskal, če bi jo moral nosit 8 ur skupaj, ali pa otroci. Neumnost, se strinjam.

Mislim da se ne motiš, veliko resnice je v tem kar si napisal.  Smiley
Prijavljen

Truth begins in lies.
Nives
Global Moderator
Expert
*****
Odsotni Odsotni

Spol: Ženska
Prispevki: 1.876


"I See You"


« Odgovori #37 dne:: ponedeljek, 28. september 2020 ura: 19:08 »

Verjetno imajo maske in distanca vseeno nek namen. Maska v OŠ od 7. razreda med poukom se pa strinjam, da je nepotrebno pretiravanje. Glede maske menim, da ne ščiti toliko, kot si domišljamo. Strinjam se, da v vsem procesu skupaj igrajo vlogo tudi politični in gospodarski interesi.
Je pa na družbenih medijih taka poplava informacij teorij zarot, da jih sploh ne morem več brati. Pač mislim, da svet ne vodijo samo psihopati in pedofili. Verjetno je kak pedofil vmes, niso pa vsi. Verjetno je marsikdo psihopat, niso pa vsi. Seveda korona obstaja in seveda so smrti zaradi dokazano zdaj tudi samo od korone brez pridruženih bolezni. Nikakor pa ne mislim, da nas zdaj načrtno ustrahujejo, samo z namenom, da nas bodo lažje cepili. Ker cilj naj bi bil po mnenju nekaterih teoretikov zarot množično čipiranje ljudstva. Ker čipi naj bi bili danes že v gel obliki in prek čipov nas bodo tehnično vodili in sledili, gensko spremenili in ustvarjali še ljudstvo, ki ne bo imelo toliko potomstva.
Teoretiki zarot pravijo, da se je treba boriti proti vsemu temu. Govorijo o političnem terorju, sovraštvu, satanistih in 3 svetovni vojni, ki naj bi se ravnokar dogajala. Si to lahko izmisli um, s katerim je res vse vredu? Je to ljubezen do sebe, ki ozdravlja sebe, druge in planet??
In jaz naj se ukvarjam zdaj z vsem tem, kar nas preplavlja? Hvala lepa!! Raje v prostem času naredim kaj zase, da se dobro počutim in sem s tem zares naredila kaj zase in za druge!! Glasovala sem pri Zakonu o zdravstvu, ki se mi je zdel važen, to je pa to!
Prijavljen
Nives
Global Moderator
Expert
*****
Odsotni Odsotni

Spol: Ženska
Prispevki: 1.876


"I See You"


« Odgovori #38 dne:: torek, 29. september 2020 ura: 14:41 »

In danes grd in neodobravajoč pogled prijateljice name, ker sva se srečali tako, da sem bila jaz z masko. Sem malo prehlajena in za ziher sem pač v maski. Samo rahel prehlad zaradi spremembe vremena verjetno, ampak za ziher želim zavarovati druge.
In me že nekdo grdo gleda, ker nisem na "njegovi strani".
 Shocked
No, takole je to trenutno. In to mene v teh časih najbolj moti. Toliko sovraštva na enem in drugem bregu. Tistih, ki verjamejo, tistih ki ne verjamejo v korono, potem "vele dilema" okrog nošenja maske, ko bodo cepljenja bo pa itak že obupno vse skupaj.
Prijavljen
Nives
Global Moderator
Expert
*****
Odsotni Odsotni

Spol: Ženska
Prispevki: 1.876


"I See You"


« Odgovori #39 dne:: torek, 29. september 2020 ura: 16:09 »

Razmisljam, da bom v prihodnje vsakega tistega, ki pred svoje zdravje postavi liberalizem in druzbeno politicno osvescenost, pa me s tem se naslovi, ko si nadenem masko, obravnavala takole:
ko bom najbolj nahodna in me bo se malo bolelo v pljucih, pa bom slabse vonjala bom to osebo objela in poljubila. Ce bo dober tip pa dobi od mene se globokega francoza. sesmejem

Vsi tisti, ki se izogibate pa na 5 m namesto na 1,5 pa itak nimam stika z vami, tako da ne to ne moti. Ce zelite biti se kaksno leto zaradi korone samo doma in lahko razmisljate samo o koroni, pa tudi ni moj problem.
Prijavljen
Strani: 1 [2] 3   Pojdi gor
  Natisni  
 
Pojdi na:  

oglas oglas ETIKETA medicinski slovar
Powered by SMF 1.1.5 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC

Društvo DAM in uredništvo Portala Nebojse.si ne odgovarjamo za vsebine prispevkov na Forumu in vsebine komentarjev novic.
Vsi komentarji so lastništvo osebe, ki jih je napisala. Za njihovo vsebino so odgovorni njihovi avtorji.
Stran je bila ustvarjena v 0.808 sekundah z 22 povpraševanji.