FORUM Nebojse.si
Novice:
 
*
Dobrodošli, gost. Prosim, prijavite se ali registrirajte.
Ali ste pozabili aktivirati vaš račun?
četrtek, 25. april 2024 ura: 04:28


Prijavite se z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seje.


Strani: [1]   Pojdi dol
  Natisni  
avtor Tema: Pomoc prosim!!  (Prebrano 755 krat)
0 uporabnikov in 1 gost pregleduje temo.
Ajdica
Novinec / novinka
*
Odsotni Odsotni

Prispevki: 20


« dne:: sreda, 11. december 2019 ura: 08:03 »

Hey, se je ze kdaj komi zgodilo, da se sredi noco zbudi in potrebuje nekih 15-30sek da se zaveda kje je, v kateri sobi, v katerem okolju. Trenutno sem v toplicah, pa se mi dogaja to ponoci, ampak pride kaksna noc ko se mi to zgodi tudi doma. Vedno samo ponoci takoj ko se zbudim... potem me zaradi tega tud nazene mocan stran, da se bom enkrat zbudila in se nicesar vec spomnila.. zakaj se mi to dogaja in ali je to normalno? Ali je z mojimi mozgani kaj narobe in to lahko napreduje v izgubo spomina? Cist sem prestrasena Sad
Prijavljen
Regina
Veteran
****
Odsotni Odsotni

Spol: Ženska
Prispevki: 887


Rule your mind or it will rule you.


« Odgovori #1 dne:: sreda, 11. december 2019 ura: 17:50 »

Meni se včaaaasih zgodi, da se zbudim, pa mislim, da sem doma pri starših v sobi .. v resnici sem pa doma  sesmejem in obratno. Mi je smešno. Tako se razmišljanje zaključi. No, je pa res, da traja to moment, ko se zbudim.
Mislim, da stem ni nič narobe  Smiley
Prijavljen

You wake up every morning to fight the same demons that left you so tired the night before, and that, my love, is bravery.
Ajdica
Novinec / novinka
*
Odsotni Odsotni

Prispevki: 20


« Odgovori #2 dne:: sreda, 11. december 2019 ura: 20:51 »

A res ojoj Cheesy no mogoce pa s tem res ni nic narobe, samo hotela sem slisat da se to ne dogaja samo meni hehe ker je res strasno, kot da si zgubil spomin za par sekund -.-
Prijavljen
Regina
Veteran
****
Odsotni Odsotni

Spol: Ženska
Prispevki: 887


Rule your mind or it will rule you.


« Odgovori #3 dne:: četrtek, 12. december 2019 ura: 08:58 »

Mogoče je odvisn če kej tko ful sanjaš ali pa kaj tekega  Grin nič bat
Prijavljen

You wake up every morning to fight the same demons that left you so tired the night before, and that, my love, is bravery.
AnjaSanja
Aktiven član/ica
**
Odsotni Odsotni

Prispevki: 116


« Odgovori #4 dne:: četrtek, 12. december 2019 ura: 09:24 »

Naši možgani...Dokler čez dan ne pozabljaš kupa reči Je s tvojim spominom vse OK. Pa nisi noseča in nimaš za sabo narkoze, to tudi vpliva na spomin.
Prijavljen
Aslan
Global Moderator
Heroj
*****
Odsotni Odsotni

Spol: Ženska
Prispevki: 7.772


Kraljestvu našega življenja vladamo mi sami.


« Odgovori #5 dne:: četrtek, 12. december 2019 ura: 10:15 »

Hey, se je ze kdaj komi zgodilo, da se sredi noco zbudi in potrebuje nekih 15-30sek da se zaveda kje je, v kateri sobi, v katerem okolju. Trenutno sem v toplicah, pa se mi dogaja to ponoci, ampak pride kaksna noc ko se mi to zgodi tudi doma. Vedno samo ponoci takoj ko se zbudim... potem me zaradi tega tud nazene mocan stran, da se bom enkrat zbudila in se nicesar vec spomnila.. zakaj se mi to dogaja in ali je to normalno? Ali je z mojimi mozgani kaj narobe in to lahko napreduje v izgubo spomina? Cist sem prestrasena Sad

Vse je OK s teboj. Včasih se zbudimo iz sanj (lahko ne vemo, da smo sanjali) ali iz globokega spanca in pač ne vemo kje smo - rabimo nekaj sekund, da se zavemo sebe in kraja kjer smo. Sploh če nismo doma - novo okolje - možgančki rabijo par sekund, da se zavedajo sebe ... okolja... je pa veliko odvisno od spanja, ali smo spali rahlo ali zelo zelo trdno. Tudi zdravila (AD, AP) lahko vplivajo na kakovost in globino spanja.
Prijavljen

Resnični prijatelj je ta, ki te drži za roko in se dotika tvojega srca.
Strani: [1]   Pojdi gor
  Natisni  
 
Pojdi na:  

oglas oglas ETIKETA medicinski slovar
Powered by SMF 1.1.5 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC

Društvo DAM in uredništvo Portala Nebojse.si ne odgovarjamo za vsebine prispevkov na Forumu in vsebine komentarjev novic.
Vsi komentarji so lastništvo osebe, ki jih je napisala. Za njihovo vsebino so odgovorni njihovi avtorji.
Stran je bila ustvarjena v 0.083 sekundah z 22 povpraševanji.