FORUM Nebojse.si
Novice:
 
*
Dobrodošli, gost. Prosim, prijavite se ali registrirajte.
Ali ste pozabili aktivirati vaš račun?
sobota, 20. april 2024 ura: 05:41


Prijavite se z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seje.


Strani: [1]   Pojdi dol
  Natisni  
avtor Tema: Tesnoba sredi noci, pomagajte!!  (Prebrano 1791 krat)
0 uporabnikov in 1 gost pregleduje temo.
Ajdica
Novinec / novinka
*
Odsotni Odsotni

Prispevki: 20


« dne:: ponedeljek, 25. november 2019 ura: 10:34 »

Pozdravljeni, vceraj sem pred spanjem veliko jokala (zvedla sem da ima bivsi ze novo punco  Cry ). Potem sem zaspala, bolela me je glava. Potem pa se zbudim sredi noci z zelo cudnim obcutkom, strahu, 2 minute nisem vedla kje sem, samo cakala sem da to mine, mislila sem da bom izgubila razum, tezka glava. Potem sem cez par minut nazaj zaspala. Zdaj sem se zbudila malo prestrasena. Kaj mislite da bi to lahko bilo? Zakaj nisem 2 minute sploh vedelja kje sem kot da ne poznam svoje sobe niti nic, me mora kaj skrbeti??? Sad
Prijavljen
Ajdica
Novinec / novinka
*
Odsotni Odsotni

Prispevki: 20


« Odgovori #1 dne:: ponedeljek, 25. november 2019 ura: 10:56 »

Pa se to me zanima, ce mogoce kdo pozna dobro KVT terapijo v okolici Kranja, lahko tudi Ljubljana, pa da ni prevec drago.
Hvala za vse odgovore Smiley
Prijavljen
oshee
Aktiven član/ica
**
Odsotni Odsotni

Prispevki: 150


« Odgovori #2 dne:: ponedeljek, 25. november 2019 ura: 18:02 »

Najverjetneje si doživela napad panike. Panični napadi niso nevarni in se jih ne boj. Le počakaj, da minejo. Veliko moči ti želim in vse dobro!
Prijavljen
Strani: [1]   Pojdi gor
  Natisni  
 
Pojdi na:  

oglas oglas ETIKETA medicinski slovar
Powered by SMF 1.1.5 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC

Društvo DAM in uredništvo Portala Nebojse.si ne odgovarjamo za vsebine prispevkov na Forumu in vsebine komentarjev novic.
Vsi komentarji so lastništvo osebe, ki jih je napisala. Za njihovo vsebino so odgovorni njihovi avtorji.
Stran je bila ustvarjena v 0.055 sekundah z 21 povpraševanji.