FORUM Nebojse.si
Novice:
 
*
Dobrodošli, gost. Prosim, prijavite se ali registrirajte.
Ali ste pozabili aktivirati vaš račun?
četrtek, 25. april 2024 ura: 03:21


Prijavite se z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seje.


Strani: [1]   Pojdi dol
  Natisni  
avtor Tema: Z bolečimi čustvi in občutki se je treba soočiti  (Prebrano 832 krat)
0 uporabnikov in 1 gost pregleduje temo.
Lost
Administrator
Heroj
*****
Odsotni Odsotni

Spol: Moški
Prispevki: 7.838


I'm not lost, just undiscovered.


« dne:: petek, 18. oktober 2019 ura: 18:08 »

V današnjem svetu vse zelo hitro poteka in življenje je podvrženo ogromni količini informacij, podatkov in sprememb, ki jim naš razum, čustva in telo zelo težko sledijo z ustrezno hitrostjo in intenzivnostjo.
Edini način, da lahko stvarem čim bolje sledimo, je kompenziranje in neprestano potiskanje naših meja do skrajnosti. Ponekod nam to uspeva bolje, nekje potrebujemo več prilagajanja, nekatera področja nam uspe spustiti ali zaobiti, včasih pa se nam zalomi in preprosto v nekem trenutku ne zmoremo več.

Preberi več na portalu >>>>
Prijavljen

Štoparski vodnik po poteh anksioznosti in depresije www.nebojse.si
Nives
Global Moderator
Expert
*****
Odsotni Odsotni

Spol: Ženska
Prispevki: 1.876


"I See You"


« Odgovori #1 dne:: sobota, 19. oktober 2019 ura: 11:45 »

Sem storilnostno naravnana, tako da mi je tole kar znano...

V krajšem obdobju sem imela v vsej tej današnji izpostavljenosti stresu, še srečanja z dvema osebkoma, ki sta name delovala kot buldožer. Kljub nekaterim mejam, ki sem jih še uspela postaviti, sta povozila tudi to in od celega paketa se počutim psihično ranjeno.... povoženo.  nanosilih Moja šibka točka in hkrati moja prednost je občutljivost. In danes razmišljam, kako bo bolj pametno, da se naslednjič osebkom, ki nimajo občutka za druge in ne znajo mej upoštevat bole izogniti. Prešibka sem za takšne ljudi in tovrstne borbe. In za naslednjič bo najbolje, kakorkoli se to sliši, da jo prej ucvrem..
Prijavljen
oshee
Aktiven član/ica
**
Odsotni Odsotni

Prispevki: 150


« Odgovori #2 dne:: nedelja, 20. oktober 2019 ura: 10:44 »

Draga Nives,

kar te ne ubije, te naredi močnejšega (oz. močnejšo). Smiley

Tudi sam imam veliko opravka s "toksičnimi" ljudmi. Pa vidim, da sem čedalje bolj odporen na njihova mnenja.

"Ko jih je*e". Jaz sem jaz, kdo so pa drugi, da bi mi solili pamet?  Smiley Smiley
Prijavljen
Nives
Global Moderator
Expert
*****
Odsotni Odsotni

Spol: Ženska
Prispevki: 1.876


"I See You"


« Odgovori #3 dne:: nedelja, 20. oktober 2019 ura: 12:38 »

Hvala Oshee. rozicodam
Pri men sicer ne gre toliko za to, da mi solijo pamet... od svojih sem stran že dobrih 25 let. Za 41 let sem naredila v life-u, vse kar naj bi. Živim urejeno družinsko življenje, se ukvarjam s sinom, furam mini firmico, sama s partnerjem sva sfinancirala najin domek, tečem, zdaj hodimo tud v hribe, naravo, imam prijateljice, živalce..
Vsake toliko pridejo predvsem poslovno v moj life bolj zahtevni ljudje, ki me šolajo, kako z njimi živeti in preživeti. Tudi postavljati meje in predvsem ne biti žrtev itak.. Do zdaj sem probala nekak preživet ta čas..obstat. Včeraj sem se pa odločila, da se tega ne grem več. Enostavno ne bom več delala z vsakim, pa čeprav bi lahko šlo za donosen posel. Če me človek ne začuti in ne vidi, potem me pa še ne sliši in ne upošteva, je to pa too much. Več mi je vredno, da ostajam cela in ok, krvosesi naj gredo pa k komu drugemu. K... jih gleda. sesmejem
Prijavljen
oshee
Aktiven član/ica
**
Odsotni Odsotni

Prispevki: 150


« Odgovori #4 dne:: torek, 22. oktober 2019 ura: 17:47 »

Bravo, le nadaljuj tako.  wav
Prijavljen
Strani: [1]   Pojdi gor
  Natisni  
 
Pojdi na:  

oglas oglas ETIKETA medicinski slovar
Powered by SMF 1.1.5 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC

Društvo DAM in uredništvo Portala Nebojse.si ne odgovarjamo za vsebine prispevkov na Forumu in vsebine komentarjev novic.
Vsi komentarji so lastništvo osebe, ki jih je napisala. Za njihovo vsebino so odgovorni njihovi avtorji.
Stran je bila ustvarjena v 0.092 sekundah z 22 povpraševanji.