FORUM Nebojse.si
Novice:
 
*
Dobrodošli, gost. Prosim, prijavite se ali registrirajte.
Ali ste pozabili aktivirati vaš račun?
četrtek, 18. april 2024 ura: 06:31


Prijavite se z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seje.


Strani: [1]   Pojdi dol
  Natisni  
avtor Tema: hud izbruh anksioznosti in tesnobe  (Prebrano 1051 krat)
0 uporabnikov in 1 gost pregleduje temo.
marjetica77
Novinec / novinka
*
Odsotni Odsotni

Prispevki: 23


« dne:: sobota, 10. avgust 2019 ura: 21:57 »

Mene pa nekaj zanima. Imam zoped zelo hud izbruh ankse in tesnobe pa sem uzela tri tablete helexa po 0,25 mg pa mi ni kaj dosti prijelo. Malo sem umirjena ampak bolečine so še vedno prisotne. Pa me zanima ali je možno da bi morala več uzet in se je že komu zgodilo da helex ni prijel.
Prijavljen
AnjaSanja
Aktiven član/ica
**
Odsotni Odsotni

Prispevki: 116


« Odgovori #1 dne:: ponedeljek, 12. avgust 2019 ura: 14:41 »

Je možno, da v stanju kakršnem si traja 1. dlje časa, 2. ima slabši učinek 3. "se ti samo zdi".  Po drugi strani se ga pa telo navadi in rabiš vedno večje doze.
Prijavljen
marjetica77
Novinec / novinka
*
Odsotni Odsotni

Prispevki: 23


« Odgovori #2 dne:: ponedeljek, 12. avgust 2019 ura: 18:04 »

saj jaz uzamem helex mogoce enkeat na mesec ko je hudo. Tako da se ga telo ni navadlo.  Ampak ne razumem da sedaj ne prime. Ali je res zelo veloka kriza
Prijavljen
Regina
Veteran
****
Odsotni Odsotni

Spol: Ženska
Prispevki: 887


Rule your mind or it will rule you.


« Odgovori #3 dne:: sreda, 14. avgust 2019 ura: 19:33 »

Jaz sem na začetku ankse dobila Lexaurin z navodilom, da vzamem, ko je res hudo. No, nekajkrat ko je bilo res hudo sem ga vzela, učinka ni bilo nikoli in sem jih vrgla stran  sesmejem
Moje osebno mnenje je, da v takih situacijah probaš rešit brez zdravil - ali, da si skom v družbi in se pogovarjaš, pisanje dnevnika, da gredo čustva ven, petje pesmi meni zelo pomaga, barvanje, jok itd. Smiley
Seveda pa, če drugače ne gre tudi tablete - ampak najbrž, da jih redno jemlješ in še to traja da ''prime''.
Prijavljen

You wake up every morning to fight the same demons that left you so tired the night before, and that, my love, is bravery.
Strani: [1]   Pojdi gor
  Natisni  
 
Pojdi na:  

oglas oglas ETIKETA medicinski slovar
Powered by SMF 1.1.5 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC

Društvo DAM in uredništvo Portala Nebojse.si ne odgovarjamo za vsebine prispevkov na Forumu in vsebine komentarjev novic.
Vsi komentarji so lastništvo osebe, ki jih je napisala. Za njihovo vsebino so odgovorni njihovi avtorji.
Stran je bila ustvarjena v 0.072 sekundah z 21 povpraševanji.