FORUM Nebojse.si
Novice:
 
*
Dobrodošli, gost. Prosim, prijavite se ali registrirajte.
Ali ste pozabili aktivirati vaš račun?
torek, 16. april 2024 ura: 20:43


Prijavite se z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seje.


Strani: [1]   Pojdi dol
  Natisni  
avtor Tema: misery  (Prebrano 1850 krat)
0 uporabnikov in 1 gost pregleduje temo.
majč
Druge motnje
Heroj
*
Odsotni Odsotni

Prispevki: 3.102



« dne:: nedelja, 03. marec 2019 ura: 17:52 »

ejla, najbrz bom to temo napisala in jo kmalu zbrisala, ne vem...kaj pricakujem? nic, samo, da lahko nekje povem, da mi je v tem casu tezko...

v cem je problem? ni mi uspelo...odnos...po nicemer v zivljenju nisem tako hrepenela in nobeni drugi zadevi nisem pripisala toliko pomembnosti kot temu, v kar sem polozila vse svoje upe...partnerstvu, ki pa ga ni...sem v povprecnem zakonu, taksnem kot moja mama in moj oce. od skupnih dejavnosti nama z mozem ni vec nic ostalo. nicesar drugega ne pocneva skupaj kot to, da skrbiva za druzino, torej otroka, ki sta prekrasna. midva pa v kregu vecino casa. ne morem vdahnit in izdahnit ne da bi me klical in nekaj hotel od mene. dah to daj ono, kje si....itd. frigidna sem od 2013 po bolnici ze ves cas in po vecini sva brez intime. moje telo se ne zbudi in do zelje ne pride niti ko sem sama. imam zahtevno sluzbo in zahtevnega moza. veselje mi delata otroka in izleti v naravi, kolikor mi jih kreg z njim ne pokvari.in potem upam, da bo enkrat vse  :051:drugace, jocem in se sprasujem: Bog, zakaj si polozil vsa ta prekleta hrepenenja po odnosu vame. zakaj me nisi izbral za kaksno nuno, ljubezni do Boga imam dovolj. utrujena sem....samo to...utrujena sem in upam, da bo enkrat drugace...
Prijavljen

Vse, kar pretežko je, enkrat mine. Vse, kar boli, počasi bledi.-Poplnoma vsak dan se na novo začne in vsako trpljenje enkrat umre.
Aslan
Global Moderator
Heroj
*****
Odsotni Odsotni

Spol: Ženska
Prispevki: 7.772


Kraljestvu našega življenja vladamo mi sami.


« Odgovori #1 dne:: nedelja, 03. marec 2019 ura: 18:20 »

Majč velik res sočuten objem.
Včasih se zaplezamo v poti življenja.
 rozicodam

Po mojih izkušnjah je izhod v smeri, ko moramo zase prevzet odgovornost.
Zakaj se spuščam v prerekanja? Lahko storim karkoli drugače?
 itd ..

Morda kakšen kamenček mozaika sestavita knjigi:
- Najina ljubezen (Harvile Hendrix)
- Tesno me objemi (Sue Johnson)

Pogovori, iskrena odprtost, učenje bližine ponovno, slišat drug drugega, razumet in sprjet drugega,
stopit iz vloge starševstva nazaj tudi v partnerstvo itd ...

Majč skozi take krize vedno rastemo, če le želimo.
Par lahko postane prav zato še močnejši.
Prijavljen

Resnični prijatelj je ta, ki te drži za roko in se dotika tvojega srca.
majč
Druge motnje
Heroj
*
Odsotni Odsotni

Prispevki: 3.102



« Odgovori #2 dne:: nedelja, 10. marec 2019 ura: 14:15 »

epilog:

scmerala sem se potem tokrat zase klicala na kurescek s prosnjo, da bi z R. popravila najin odnos. v trenutku pustila skupino na temo duhovnih vsebin, kamor so hodile poleg mene locene 50+ stare zenske, ki so zacele postajati babice. z R. sva se zacela pogovarjatibodrugih stvareh. mislim, da si zasluziva vec in bova imela vec.problem je bil tudi v mojem (ne)predajanju in najine mulce morava vzgojit. tu upam na Bozjo pomoc malo.

maja
Prijavljen

Vse, kar pretežko je, enkrat mine. Vse, kar boli, počasi bledi.-Poplnoma vsak dan se na novo začne in vsako trpljenje enkrat umre.
Aslan
Global Moderator
Heroj
*****
Odsotni Odsotni

Spol: Ženska
Prispevki: 7.772


Kraljestvu našega življenja vladamo mi sami.


« Odgovori #3 dne:: nedelja, 10. marec 2019 ura: 17:46 »

Majč fajn  oki
Prijavljen

Resnični prijatelj je ta, ki te drži za roko in se dotika tvojega srca.
Nives
Global Moderator
Expert
*****
Odsotni Odsotni

Spol: Ženska
Prispevki: 1.876


"I See You"


« Odgovori #4 dne:: ponedeljek, 11. marec 2019 ura: 10:25 »

Majč rozicodam
Vsi imamo izzive v partnerstvu. Ta so eno najtežjih področij...tam smo najbolj ranljivi.
Tudi sama imam izziv zadnjih nekaj let. No, zdaj sva se končno oba odločila za partnersko terapijo. Problem imava z bližino... V rutini, delu in vzgoji, sva izgubila vse, kar sva imela... Prejšnja leta sem še s prstom kazala nanj.. no, zdaj zares vidim, da imam sama problem. Morda večji in več njih, kot on.
Tudi meni je izziv najti srečo in zadovoljstvo s samo seboj. Učim se...

Brkljanje po razlogih ponuja opcije in rešitve... Če sta dva dovolj zrela, da lahko pogledata vase in se učita, verjamem, da je pot. Če ne ali pa so razlike prevelike, potem pa... Bomo videli.

Life is really not simple. kiselnasmeh



Prijavljen
Strani: [1]   Pojdi gor
  Natisni  
 
Pojdi na:  

oglas oglas ETIKETA medicinski slovar
Powered by SMF 1.1.5 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC

Društvo DAM in uredništvo Portala Nebojse.si ne odgovarjamo za vsebine prispevkov na Forumu in vsebine komentarjev novic.
Vsi komentarji so lastništvo osebe, ki jih je napisala. Za njihovo vsebino so odgovorni njihovi avtorji.
Stran je bila ustvarjena v 0.087 sekundah z 21 povpraševanji.