FORUM Nebojse.si
Novice:
 
*
Dobrodošli, gost. Prosim, prijavite se ali registrirajte.
Ali ste pozabili aktivirati vaš račun?
sreda, 24. april 2024 ura: 09:41


Prijavite se z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seje.


Strani: 1 ... 5 6 7 [8] 9 10 11 ... 15   Pojdi dol
  Natisni  
avtor Tema: Prva pomoč  (Prebrano 32019 krat)
0 uporabnikov in 1 gost pregleduje temo.
crni panter
Veteran
****
Odsotni Odsotni

Prispevki: 695


« Odgovori #140 dne:: sobota, 11. september 2021 ura: 18:38 »

Hej, dejte mi mal pomagat..dons bo 4.dan 75mh asentre...a je mozn da je se mal slabs kot prej k sm bla kr neki dni,10 na 50mg asentre?a je mozn da je se slabs predn gre na boljs?
Hvala
Prijavljen
crni panter
Veteran
****
Odsotni Odsotni

Prispevki: 695


« Odgovori #141 dne:: nedelja, 12. september 2021 ura: 08:50 »

pomagajte, a ko zacnem jemati 75mg potem pomeni,da na novo stejem...strah me je,ker sedaj so jutra tko tezka,da vzamem helex ..pa je cudn da zdj k sm sla na 75mg..a ej to normaln....?a se slabsa..ker 10dni na 50mg je bilo se nekako, potem se je slabsal pa sm dvignila in helex vza,em zjutraj....
Prijavljen
Juliette
Izkušen član/ica
***
Odsotni Odsotni

Prispevki: 583



« Odgovori #142 dne:: nedelja, 12. september 2021 ura: 12:10 »

Ja, je kar normalno tako. Jaz imam sicer Zoloft in ko sem šla na 75mg, kjer sem zdaj, se je zdelo nekaj časa še huje, je pa malenkost vse odvisno tudi od tega, kaj si tudi sami prigovarjamo in pričakujemo. Je pa tudi kak dan boljši, kaj pa slabši - ampak mi si iz tega slabšega hitro naredimo katastrofo.  Smiley Tudi šteti se začne od začetka, ja, ampak saj veš, da nekaterim prime prej, drugim bolj počasi.
Praviš, da ti pomaga, če se zamotiš. Kaj boš počela danes?
Prijavljen
crni panter
Veteran
****
Odsotni Odsotni

Prispevki: 695


« Odgovori #143 dne:: nedelja, 12. september 2021 ura: 12:40 »

Ma vceraj sem vodila skoraj cel dan...vmes pikico pozabila na vse..vzela helex pa je slo...samo sem bila potem doma hin pa vzela helex zvecer...zdaj so jutra res nevzdrzna in vzaamem helex 0.25 potem nekako sfuram do vecera...strah me je...mam pa cist iste simptome kot prvic k je blo noro,sam da sem takrat vec helexov imela pa je bilo verjetno zato malo lazje...ma noro res...
danes sm kr doma, muzika in tko...glupo,glupo je da se vedno nasedam temu strahu pred glasovi...pa dej no..pa kakso si lahko izmislis tak simptom..sem jezna nase...ne vem,a se bom zvlekla..k je vsakic ta dvom..kaj pa ce se mi res mesa zares...a je ta dvom normaln?to me njabol matra
Prijavljen
crni panter
Veteran
****
Odsotni Odsotni

Prispevki: 695


« Odgovori #144 dne:: nedelja, 12. september 2021 ura: 15:19 »

Samo boga prosim ,da prime Asentraa, da se postavim na noge...kaj je nastalo iz mene...sem zalostna...vcerej sem imela vodenje, vsi zadovoljni z mano jaz pa samo razmisljala,da nikoli vec ne bom mogla tko brezskrbno delat kot vcasih....zakaj,zakaj Bog sem sla dol:(
« Zadnje urejanje: nedelja, 12. september 2021 ura: 15:37 od crni panter » Prijavljen
crni panter
Veteran
****
Odsotni Odsotni

Prispevki: 695


« Odgovori #145 dne:: nedelja, 12. september 2021 ura: 16:54 »

Zdi se mi da po vsej tej ponovitvi pa sploh ni vec zaupanja vase...res me je strah kaj panika iz mene nardi..upam iz srca da bom prefurala to in bo slo...zdej je ze mal bols...zjutrej sm vzela helex 0.25...upam,da je vseen to znak da vsaj mal prijemlje....danes bom vzela 5etic asentro 75mg.
Prijavljen
crni panter
Veteran
****
Odsotni Odsotni

Prispevki: 695


« Odgovori #146 dne:: ponedeljek, 13. september 2021 ura: 10:57 »

Ekola...danes je moj rojstni dan...in ker sem prekinila z zdravili,ga prezivljam v paniki..no, lahko se pohvalim,da sem spala dobro,tudi zjutraj sem se drzala do sedaj...sedaj sm spila helex 0.25 ,ker me je strah ratal spet in ne upam...sem pa vceraj vzela helex zjutraj ob sedmih 0.25 in bila cez dan ze dobro...sploh popoldne, oziroma proti veceru sem bila ze kr u redu...mi je dalo upanje,da bo prijelao pa bo kaj boljse...res srcno upam, k teli debilni strahovi so grozni
Prijavljen
Regina
Veteran
****
Odsotni Odsotni

Spol: Ženska
Prispevki: 887


Rule your mind or it will rule you.


« Odgovori #147 dne:: ponedeljek, 13. september 2021 ura: 12:50 »

Vse najboljse in naj ti rojstni dan in novo leto pred tabo prinese cimvec miru in lepih trenutkov  rozicodam
Prijavljen

You wake up every morning to fight the same demons that left you so tired the night before, and that, my love, is bravery.
crni panter
Veteran
****
Odsotni Odsotni

Prispevki: 695


« Odgovori #148 dne:: ponedeljek, 13. september 2021 ura: 12:52 »

Hvala Regina...zelim si samo ,da primejo zdravila, da se znebim strahu in da lahko spet kaj naredim na sebi...hvala ti se enkrat rozicodam
Prijavljen
Juliette
Izkušen član/ica
***
Odsotni Odsotni

Prispevki: 583



« Odgovori #149 dne:: ponedeljek, 13. september 2021 ura: 14:36 »

Draga Panterka, vse naj naj  clap
Pa vzami današnji rojstni dan kot ponovno rojstvo, ko bodo stvari počasi spet šle navzgor. To, da si bila včeraj popoldne bolje, je res že dober znak. In veš kaj, na sebi delaš že sedaj.  poljubona
Prijavljen
crni panter
Veteran
****
Odsotni Odsotni

Prispevki: 695


« Odgovori #150 dne:: ponedeljek, 13. september 2021 ura: 14:41 »

Upam Julliete da bo slo, hvala...danes spet mao slabse...ampak upam,da bo...hvala rozicodam
Prijavljen
crni panter
Veteran
****
Odsotni Odsotni

Prispevki: 695


« Odgovori #151 dne:: ponedeljek, 13. september 2021 ura: 18:46 »

Zal sem prezivela malo bolj zivcen dan...Mislim,da zato ker je moj brzdej,jaz pa ne morem biti sproscena in vesela,kot bi si zelela Sad
Prijavljen
Tačkica
Aktiven član/ica
**
Odsotni Odsotni

Prispevki: 142


« Odgovori #152 dne:: torek, 14. september 2021 ura: 15:07 »


vse najboljše  rozicodam... glede zdravil pa.. bo prijelo, boš videla.. imej potrpljenje..
vmes pa vzemi kakšen helex, da preguraš to vmesno obdobje .. oziroma saj še en mesec ni naokrog , kajne, kar ješ AD ?

hja, zdej grem pa domov  pomezik

Prijavljen
Aslan
Global Moderator
Heroj
*****
Odsotni Odsotni

Spol: Ženska
Prispevki: 7.772


Kraljestvu našega življenja vladamo mi sami.


« Odgovori #153 dne:: torek, 14. september 2021 ura: 15:44 »

Zal sem prezivela malo bolj zivcen dan...Mislim,da zato ker je moj brzdej,jaz pa ne morem biti sproscena in vesela,kot bi si zelela Sad

Ti želim vse najboljše in da se želje uresničijo  rozicodam
Prijavljen

Resnični prijatelj je ta, ki te drži za roko in se dotika tvojega srca.
crni panter
Veteran
****
Odsotni Odsotni

Prispevki: 695


« Odgovori #154 dne:: torek, 14. september 2021 ura: 16:02 »

Najlepša hvala Aslan.

 rozicodam
Prijavljen
crni panter
Veteran
****
Odsotni Odsotni

Prispevki: 695


« Odgovori #155 dne:: sreda, 15. september 2021 ura: 10:35 »

Danes bom osmic vzela 75mg...vceraj sem zjutraj ob 8h helex 0.25, dan prej pa sm mogla dva ...Danes pa sem zjutraj bla mal bolj mirna in nekako do sedaj sfurala brez helexa 0.25mg..a mislite,da to kaze da prijema ali je to zaradi dveh helexov predvcerajsnjim in enega vceraj...vsi 0.25mg..joj tolk upam da prijema..za spat mam kventiax 50mg...
hvala
Prijavljen
Juliette
Izkušen član/ica
***
Odsotni Odsotni

Prispevki: 583



« Odgovori #156 dne:: sreda, 15. september 2021 ura: 13:28 »

Po moje kar že imaš kak boljši dan, tako da super  pomezik
Prijavljen
crni panter
Veteran
****
Odsotni Odsotni

Prispevki: 695


« Odgovori #157 dne:: sreda, 15. september 2021 ura: 13:58 »

Upam res..hvala..sej zivcna sem se vseeno, sam mal upanja tko dobim...
Prijavljen
crni panter
Veteran
****
Odsotni Odsotni

Prispevki: 695


« Odgovori #158 dne:: nedelja, 19. september 2021 ura: 12:08 »

Help...Jst sem vceraj dvignila 75mg za o,25mg da grem na 100...Pijem sicer kventiax 50 mg za spat in kr dobro spim, zjutraj pa helex 0.25mg da preguram..mam kr mocno vse skup,..strah pred prisluhi , sm brala da nekateri slisjo da jih nekdo klice in valda zdj vsak sum cviknem a je blo moje ime...ma kr neki...pac misli delajo sto na uro...u glavnm pomaga da pisem stvari za solo , za delo..spravim se tudi ven in hodim ampak misli skos sibajo se morm zamotit...pa me zanima a bo z zdravili to kaj se omililo..a je ful slabo da rabm 0.25 helex na dan pa preguram...jemljem ga zdj ene 10 dni tko...strah me je a bo sploh boljse...res me je strah...kr neki no...cela panika...upam,da se izvlecem iz tega tokrat...
Prijavljen
crni panter
Veteran
****
Odsotni Odsotni

Prispevki: 695


« Odgovori #159 dne:: ponedeljek, 20. september 2021 ura: 09:02 »

Zalostna sem zelo...delala na sebi pa me se vedno mozgani popeljejo v najhuj scenarije....to je grozno...strah me je...a bo tole res vedno hujse....nisem si mislila da me bodo se kdaj strahovi pred glasovi vrgl pa evo me...grozn...in zdj je nova fora moj ime..verjetno mi je to ostalo se v glavi od mojih prvih epizod k sm brala da si ena domislja, se ji zdi da jo nekdo klice...in sm to zdj uporabla, oziroma moji mozgani...kdo bi vedel...tezko mi je...a bo to kdaj minilo..a se mi bo zdej zazdel da slisim ime in me bo vsakic kap...verjela sem da se da to premagat, sedaj ne vem vec...res mi je hudo..zelo hudo Sad
Prijavljen
Strani: 1 ... 5 6 7 [8] 9 10 11 ... 15   Pojdi gor
  Natisni  
 
Pojdi na:  

oglas oglas ETIKETA medicinski slovar
Powered by SMF 1.1.5 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC

Društvo DAM in uredništvo Portala Nebojse.si ne odgovarjamo za vsebine prispevkov na Forumu in vsebine komentarjev novic.
Vsi komentarji so lastništvo osebe, ki jih je napisala. Za njihovo vsebino so odgovorni njihovi avtorji.
Stran je bila ustvarjena v 0.106 sekundah z 22 povpraševanji.