FORUM Nebojse.si
Novice:
 
*
Dobrodošli, gost. Prosim, prijavite se ali registrirajte.
Ali ste pozabili aktivirati vaš račun?
četrtek, 28. marec 2024 ura: 22:47


Prijavite se z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seje.


Strani: [1]   Pojdi dol
  Natisni  
avtor Tema: Pritisk name  (Prebrano 897 krat)
0 uporabnikov in 1 gost pregleduje temo.
Klipan
Izkušen član/ica
***
Odsotni Odsotni

Prispevki: 379


« dne:: petek, 22. november 2013 ura: 15:08 »

Zopet pozdravljeni
Danes je mama v časopisu zasledila objavo, v kateri so omenjeni mladi podjetniki. Med njimi je tudi 3 leta starejša kolegica, ki namerava odpreti podjetje. Oba sva študirala isto zadevo, kar pomeni da če bi tudi js odprl podjetje, bi bili tukaj na majhnem prostoru že dve podjetji, ki bi nudili take storitve.
No, mama me zaradi tega že od poznega dopoldneva sekira, mi pravi da mi bo ona vse stranke pobrala, da bo ona meni resna konkurenca itd. Obenem je v istem časopisu bil zapis, ki je posredno povezan z mojim bratom, zato je začela še v zvezi z njim zganjati melanholijo. Ne vem, ali se res tako napačen, ali pa je problem v tem, da ona vse vidi v negativni luči? Je že kdo bil v podobni situaciji? Kako se s tem soočiti? Namreč lahko ji čestitam, da me je uspela zabedirati.  Sad
Prijavljen
Strani: [1]   Pojdi gor
  Natisni  
 
Pojdi na:  

oglas oglas ETIKETA medicinski slovar
Powered by SMF 1.1.5 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC

Društvo DAM in uredništvo Portala Nebojse.si ne odgovarjamo za vsebine prispevkov na Forumu in vsebine komentarjev novic.
Vsi komentarji so lastništvo osebe, ki jih je napisala. Za njihovo vsebino so odgovorni njihovi avtorji.
Stran je bila ustvarjena v 0.066 sekundah z 23 povpraševanji.