FORUM Nebojse.si
Novice:
 
*
Dobrodošli, gost. Prosim, prijavite se ali registrirajte.
Ali ste pozabili aktivirati vaš račun?
sreda, 24. april 2024 ura: 20:02


Prijavite se z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seje.


Strani: [1]   Pojdi dol
  Natisni  
avtor Tema: prosim za pomoč, občutek dušenja,mravljinci, krčenje  (Prebrano 1414 krat)
0 uporabnikov in 1 gost pregleduje temo.
macane
gost
« dne:: nedelja, 22. december 2013 ura: 00:11 »

lep dober večer vsem...

že 7 let se z lepšimi inslabšimi obdobji borim z depresijo in tesnobo...
to jesen meje spet zgrabilo in sem na AD ter občasno helex

toda težave so še vedno... predvsem z dihanjem...namreč skoraj vsak dan se nenadoma pojavi moment ko težje zadiham... ni hiperventilacija...  ampak kot da bi imel lažji astmatični napad ali oteženo dihanje... skoraj vedno ta pojav spremljajo mravljinci po obrazu... intudi malo tesnobe... strah me je organskega obolenja,da se ne bom enega dne zadušil ker imam latentno astmo ki jo do zdaj doktori niso odkrili... povejte mi a mi pe kdo podobne občutke in upam da me boste pomirili da gre samo za psihično motnjo ne pa za predigro na smrtonosen astmatičninapad ali zadušitev druge vrste...

pa še to... zmeraj ko potujem me grabi paroksizmalni krč... začne se z oteženim dihanjem in močnimi mravljinci po obrazu... potem pa še močan krč želodza, mravljincipo celem telesu, zapotegnjenim obrazom in krčenjem prstov na rokah in celega trupa v klopčič... ali obstaja kakšno hitroin učinkovito  zdravilo proti tem krču da lahko normalno potujem z avtom...

iskreno in od srca hvala vsem na nasvetih in pomoči;)
Prijavljen
marina
Veteran
****
Odsotni Odsotni

Spol: Ženska
Prispevki: 974


« Odgovori #1 dne:: nedelja, 22. december 2013 ura: 01:23 »

sem prepričana, da je psihično...tudi sama imam te napade.
sicer odkar sem na adju je boljše, a občasno še čutim, nekje v ozadju...
res neprijetno, a ni nevarno
Prijavljen

Samo dve stvari sta neskončni: vesolje in človeška neumnost - ampak za vesolje nisem povsem prepričan.«
A. Einstein
Strani: [1]   Pojdi gor
  Natisni  
 
Pojdi na:  

oglas oglas ETIKETA medicinski slovar
Powered by SMF 1.1.5 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC

Društvo DAM in uredništvo Portala Nebojse.si ne odgovarjamo za vsebine prispevkov na Forumu in vsebine komentarjev novic.
Vsi komentarji so lastništvo osebe, ki jih je napisala. Za njihovo vsebino so odgovorni njihovi avtorji.
Stran je bila ustvarjena v 0.054 sekundah z 22 povpraševanji.