|
Naslov: Iskanje sreče Sporočilo napisal: clark na sobota, 25. februar 2012 ura: 23:03 Živjo!
Jst mam eno vprašanje. Zanima me kako (predvsem je to vprašanje za fante) lahko fant z socialno anksioznostjo oz. brez ampak s še problemi pristopi do punce in jo osvaja? Jst jo po psihijatrinem mljenju nimam več socialne anksioznosti, čeprav imam še neke strahove mi je cel ta pristop in naprej zelo težko. Prosim da odgovarjajo tisti, ki mi znajo pomagati. Naslov: Odg: Iskanje sreče Sporočilo napisal: navzgor na sobota, 25. februar 2012 ura: 23:44 Sem punca in ne fant, pa ti bom vseeno namenila nekaj besed. Praviš, da nimaš več socialne fobije, imaš pa še vedno pomanjkanje samozavesti, kajne? Kar se tiče pristopa, ni nekega pravila. Mogoče je za začetek dovolj, če poiščeš očesni stik z dotično punco in boš že videl njen odziv.
Naslov: Odg: Iskanje sreče Sporočilo napisal: clark na nedelja, 26. februar 2012 ura: 02:38 Primankljaj samozavesti? Ne vem! Sej pristopim že sam pol bi jih rad osvajal pa nekako te besede ne stečejo. Pristopim že do punce pa ji kej rečem to ni problem sam da pridem zraven pa jo začnem pač osvajat to pa na gre. In a veš oz ne veš ker si punca brez zamere je pač tok enih stvari misli slikce v glavi ki mi sploh ne pomagajo. Pa to da se vržeš vn iz normale pa začneš. Zato bi rad kakšnega fanta k je šol čez to da mi da kakšen nasvet.
Če je kakšna punca samska pa se bi rada z mano pogovarjala mi kar piši na privat sporočilca :) Naslov: Odg: Iskanje sreče Sporočilo napisal: Janja na nedelja, 26. februar 2012 ura: 10:33 Clark! :)
Samo moje mnenje, da te malo vzpodbudim. Če se ne motim, te tudi osebno poznam. In če te osebno poznam, potem ti lahko napišem samo to, da rabiš samo malo več poguma. Si simpatičen in tudi dobro zgledaš. Delaj še na samozavesti in z veliko vaje ti bo uspelo. Drugače ti pa ne znam svetovati, ker jaz sem imela probleme zmeraj drugje. Lepo bodi! Naslov: Odg: Iskanje sreče Sporočilo napisal: OLJA na nedelja, 26. februar 2012 ura: 14:56 vse pride ob svojem času, tudi zate bo :rozicodam:
Naslov: Odg: Iskanje sreče Sporočilo napisal: clark na nedelja, 26. februar 2012 ura: 17:02 Hvala za odgovore! :)
Naslov: Odg: Iskanje sreče Sporočilo napisal: Suzy na nedelja, 26. februar 2012 ura: 18:50 Clark :rozicodam:
Nekateri fantje potrebujejo le majhen preblisk,se spravijo v red in da postanejo sami svoj moški v lastnih očeh,malce pridobiti na samozavesti, ki te bo naredila enako privlačnega,zapeljivega,... kot nekatere barabe,ki mislijo da so oh in ah in z najlepšimi dekleti. ??? Verjamem,da vse te pozitivne lastnosti imaš,le na plano jih izpusti. Lahko postaneš le malce bolj odločen, malo manj dostopen in hkrati nekoliko bolj skrivnosten,saj nekaterim puncam so ravno takšni zanimivi. :zvizgam: Razmerja so lahko zelo zapletena, zato nam lahko zelo koristi, če si vzamemo čas in razmislimo, kakšne vrline imamo in seveda vemo,da je vsak posebaj edinstven,vsekakor vem,da tudi ti. Če imaš željo po spremembah na sebi,..ne mislim vizualno.Potem je morda samo nekaj malega pridobiti na samozavesti in v sebi dojeti,da bo prišel čas ko bodo stvari pri dekletih stekle kar same od sebe,....mislim,da je v veliki meri pomembno.da se imaš rad,ceniš,spoštuješ,dosegaš zastavljene cilje,....dekle pa bo v tvoje življenje vstopila,ko boš najmanj pričakoval... Seveda pa ti želim,da čimprej,....ljubezen zna bit lepa in boleča tudi :) :A) Naslov: Odg: Iskanje sreče Sporočilo napisal: Berto na nedelja, 04. marec 2012 ura: 11:10 Clark, stvar ni tako enostavna. Mislim, da ne obstaja osvajanje za telebane... Bom pa poskusil napisati nekaj mojih mnenj. Prvic si moras biti sebi vsec. Ne mislim narcisoiden, normalno vsec. Drugic, loti se neobremenjeno, poskusi razviti prijateljstvo, ce si bosta vsec, se bo ze razvilo kaj vec... Ves, da bi kar osvajal iz prve, to ne gre... Morda za eno noc... A mislim, da ne isces tega.
Tretjic, dosti deklet ima rado, da jih znas nasmejati, da si prijeten sogovornik. No, to imamo radi tudi mi, kajne? Cetrtic, Vsako dekle zahteva svoj pristop, zato se loti le tiste, za katero menis, da ti je sorodna. In se petic: Nikar ne vzami punce samo iz strahu, da bos ostal sam. Taki odnosi se na dolgi rok ne obnesejo in delajo skodo druzbi... No, ce sem na zacetku rekel, da ne obstaja knjiga osvajanje za telebane, sem ti napisal pa vsaj prirocnik.... Pa to, kar ti je napisala Suzy je samo za :clap: Naslov: Odg: Iskanje sreče Sporočilo napisal: trzinka na nedelja, 04. marec 2012 ura: 12:49 Suzy, Berto :oki:
točno tako, kot sta napisala, se čist podpišem pod tole. Če povem še moje mnenje... Kot mlado dekle in še vedno kot zrela ženska imam rada duhovite, inteligente moške, ki znajo na prefinjen način osvajati in ki dajo ženski vedeti, da je za njih nekaj posebnega, da je spoštovana in cenjena in ne da je samo sexualni objekt. Vsekakor sta kemija in privlačnost zelo pomembni, brez tega ne gre, ampak najbolj važen je pa pristop in topla, pristna komunikacija. Danes so časi sicer drugačni, kot je bilo v moji mladosti in tako punce in fantje imajo drugačen način komunikacije, pristopa, so veliko bolj agresivni...vendar sem prepričana, da vsak zna čutiti in si želijo le nežnosti in pozornosti... Clark, delaj na samozavesti, ostalo bo pa verjetno vse spontano steklo naprej :rozicodam: Naslov: Odg: Iskanje sreče Sporočilo napisal: clark na torek, 06. marec 2012 ura: 20:08 Hvala za odgovore posebej Berto bom upo"steval tvoje nasvete! Če bom pa me bo se kaj zanimalo bom pa vprašal. ;D
Naslov: Odg: Iskanje sreče Sporočilo napisal: Suzy na sreda, 07. marec 2012 ura: 05:41 Hvala za odgovore posebej Berto bom upo"steval tvoje nasvete! Če bom pa me bo se kaj zanimalo bom pa vprašal. ;D Tukaj smo :rozicodam:" Sreče nikoli ne smeš iskati: srečaš jo spotoma..." :) |