FORUM Nebojse.si
Novice:
 
*
Dobrodošli, gost. Prosim, prijavite se ali registrirajte. sreda, 23. maj 2012 ura: 16:34


Prijavite se z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seje.


Strani: 1 2 [3]   Pojdi dol
  Natisni  
avtor Tema: Kajenje marihuane  (Prebrano 3988 krat)
0 uporabnikov in 3 gostov pregleduje temo.
Azrael
Veteran
****
Odsotni Odsotni

Prispevki: 788



« Odgovori #40 dne:: petek, 05. junij 2009 ura: 00:14 »

Ja, res je... recimo za shizofrenijo je bilo mnogo namigov, da naj bi bil vzrok v kajenju trave... a je le majhen procent shizofrenikov uživalo travo, kar bolj nakazuje na posledično vedenje zaradi že obstoječih problemov.
Ne rečem, da nima možnih posledic, če nekdo dolgo uživa neko substanco, je zasvojen... seveda so možne hude poledice...vendar vse resne raziskave govorijo, da je zatekanje, beg, kompenzacija s substancami že posledica nekega obstoječega problema.

In zasvojenosti se ni lahko rešit... kakršnekoli... se pa da... he,he... res se da  Grin
Prijavljen

Azrael     AZRAEL     Azrael
skomma
Druge motnje
Novinec / novinka
*
Odsotni Odsotni

Spol: Moški
Prispevki: 21


« Odgovori #41 dne:: sreda, 15. julij 2009 ura: 07:56 »

Iz lastne izkušnje lahko povem da trava škodi...

Bil sem zasvojen 7 let in fasal organsko psihozo zaradi trave, tako da je dobro premislit preden prižgatš joint kadim, ker ne veš kakšno letentno stanje se skriva v tebi...pol se lahko samo obsojaš samo je prepozno closedeyes

...na žalost nisem edini...če si depresiven in kadiš travo se ti stvar lahko kar hitro obrne v manijo,kot se je meni zato toplo priporočam NE!!!
Prijavljen
Strani: 1 2 [3]   Pojdi gor
  Natisni  
 
Pojdi na:  

oglas oglas ETIKETA medicinski slovar
Powered by SMF 1.1.4 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC

Društvo DAM in uredništvo Portala Nebojse.si ne odgovarjamo za vsebine prispevkov na Forumu in vsebine komentarjev novic.
Vsi komentarji so lastništvo osebe, ki jih je napisala. Za njihovo vsebino so odgovorni njihovi avtorji.
Stran je bila ustvarjena v 0.084 sekundah z 21 povpraševanji.