FORUM Nebojse.si
Novice:
 
*
Dobrodošli, gost. Prosim, prijavite se ali registrirajte.
Ali ste pozabili aktivirati vaš račun?
četrtek, 25. april 2024 ura: 17:50


Prijavite se z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seje.


Strani: [1]   Pojdi dol
  Natisni  
avtor Tema: čudnih 8 (pa morda še kakšno najdem...)  (Prebrano 2018 krat)
0 uporabnikov in 1 gost pregleduje temo.
cikcak
gost
« dne:: torek, 27. januar 2009 ura: 22:31 »

Prav zaradi tega POP-TV-jevega prispevka sem se registriral tukaj. Nikoli nisem niti pomislil, da obstaja kak forum v zvezi s tem niti na to, da bi potreboval kak nasvet.
Pa čeprav imam (takole na hitro, kolikor sem razmislil) 8 (lahko bi rekel kar čudaških) ritualov. Sicer nimajo bistvenega vpliva na moje življenje, a mi gredo včasih na živce.

- 2x zapored prižig in ugasnitev namizne svetilke pred spanjem
- občasno vrtenje v krogu (sicer traja kratek čas, nimam pojma, kdaj se je pričelo in kakšno korist naj bi imel od tega - zdi se mi najbolj čudaško od vseh mojih "obredov")
- pretirano čiščenje diska in registra računalnika
- sekundno štetje časa pri tuširanju (ne vedno, kadar mi je "dolgčas")  Huh? Shocked Cheesy
- prepogosto preverjanje časa (na mobitelu), kadar sem doma in nisem s čim (pretirano) zaposlen
- pretirano preverjanje e-mail-a (tudi na šihtu)
- preveliko zanimanje za vidne podrobnosti (npr. pri fotografijah in slikah, kjer se mi kakšna fotka/slika ne zdi nič posebnega, pa vseeno iščem "napake" v njej in jih analiziram v nano...)
- zelo pogosto preverjanje posodobitev programov (včasih imam občutek, da bo kaj zelo narobe, če ne bom imel vsega up to date...)

Ampak kar je pa tukaj pozitivnega...zelo verjetno za nobeno od teh "razvad" ne ve nihče (razen morda nekateri sodelavci za e-mail)
Prijavljen
alexx
Heroj
******
Odsotni Odsotni

Spol: Ženska
Prispevki: 3.216



« Odgovori #1 dne:: torek, 27. januar 2009 ura: 22:33 »

Dobrodošel cikcak.  rozicodam
Meni se zdi, da si *lahek* primer.  sesmejem
Prijavljen

alexx Afro 
cikcak
gost
« Odgovori #2 dne:: torek, 27. januar 2009 ura: 22:35 »

Ravno sem pomislil, da imajo tele moje navade povezavo z nebesnim znamenjem, sem namreč rojen v devici. Device smo pa baje (pretirano) natančne...huh, jaz sem na šihtu čisto preveč, zato pa se dostikrat zgodi, da me še čistilke čudno gledajo, ko še delam (sem sicer študent Smiley Wink). Cheesy sesmejem

Aja, pa še to...tega s krogom je vse manj, pa tudi sicer se mi zdi, da se mi vse te zadeve dogajajo le med domačimi stenami... unsure

p.s.: Hvala za dobrodošlico.  Cool
« Zadnje urejanje: torek, 27. januar 2009 ura: 22:47 od cikcak » Prijavljen
She_
Veteran
****
Odsotni Odsotni

Spol: Ženska
Prispevki: 678


« Odgovori #3 dne:: sreda, 28. januar 2009 ura: 10:37 »

He he, cikcak Smiley

Tri tvoje alineje veljajo tud zame.
Nch bat, kot je rekla Alexx, si še talažji primer  pomezik

No, lepo, da je pop tv mal pripomogu k promociji  pomezik
welcome.


btw: js sm devica v podznamenju; mogoče ma pa horoskop tud mal prstov vmes Smiley
Prijavljen

She is growing up.
*Sebi verjamem in grem naprej.*
urssska
gost
« Odgovori #4 dne:: sreda, 28. januar 2009 ura: 13:11 »

 sesmejem Jz sem čisto nasprotje device, kar se natančnosti in vestnosti tiče, namreč strelec, v bistvu se najbolje počutim v neredu, pa imam vseeno blago obliko okm-ja. (anksiozne motnje so itak ponavadi komorbidne) Nekaj takega kot ti cik-cak in lahko sva oba srečna, da ni tako hudo, da bi imelo resen vpliv na kvaliteto življenja. Sama mam že tko v drugem predalu dost problemov hehe.

In potem vsakič ko sem preveč pod stresom: popravljam robove knjig na pravi kot, berem tekst pol ure, ker isti stavek začnem trikrat, štirikrat, če se mi dopade hehe, iščem nevidne kosmiče na obleki, preverjam znamenja na telesu, obsedena poliram zaslon telefona...
« Zadnje urejanje: sreda, 28. januar 2009 ura: 13:15 od urssska » Prijavljen
Gregy 81
Druge motnje
Aktiven član/ica
*
Odsotni Odsotni

Spol: Moški
Prispevki: 155



« Odgovori #5 dne:: sreda, 28. januar 2009 ura: 17:55 »

Pozdravljen cik cak.

No,jaz pa po 5 krat poskusim če so vrata avtomobila zaklenjena,potem ko jih zaklenem.Včasih še nekaj minut gledam šipe,če so zaprte do konca.
Pipo najmanj 3 krat poskusim če je zaprta in privijam ventle...
Kljuko vhodnih vrat 5 krat poskusim če so vrata zaprta,naredim par korakov in se vrnem ter ponovim..
In potem me še nekaj časa daje občutek,da itak nisem naredil ok,...da voda kaplja,da vrata niso zaprta..uf   seznojim
Prijavljen
cikcak
gost
« Odgovori #6 dne:: sreda, 28. januar 2009 ura: 20:01 »

Če je že v vesolju tak kaos, naj bo vsaj pri nas drugače... sesmejem
Prijavljen
milina
Izkušen član/ica
***
Odsotni Odsotni

Prispevki: 206



« Odgovori #7 dne:: nedelja, 01. februar 2009 ura: 23:36 »

cikcak, moja mama bi te bla vesela, ker mene skos opozarja na red in čistočo Grin
Prijavljen
Strani: [1]   Pojdi gor
  Natisni  
 
Pojdi na:  

oglas oglas ETIKETA medicinski slovar
Powered by SMF 1.1.5 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC

Društvo DAM in uredništvo Portala Nebojse.si ne odgovarjamo za vsebine prispevkov na Forumu in vsebine komentarjev novic.
Vsi komentarji so lastništvo osebe, ki jih je napisala. Za njihovo vsebino so odgovorni njihovi avtorji.
Stran je bila ustvarjena v 0.104 sekundah z 21 povpraševanji.